şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bazen televizyonda hiç bilmediğim kanallara şöyle bir bakarım, denk gelirse film bulur izlerim.doğu tv denen bir kanala rastladım. bir reklam ve yine sacmasapan bir dolandırıcılık.
    bu kez başlık açmak ve bu durumu sorgulamak istedim.
    benim anlamadığım nokta şu. rtük sigarayı , alkolü, kanı sansürlüyor. birçok sıradan kelimeyi bipliyor. ama bu dolandırıcılara hiçbir şey yapmıyor. şaka gibi bir durum. alenen milleti dolandırıyorlar. son dönemlerde webtekno adlı youtube kanalı bunları afişe ediyor da birçok saf vatandaş bu sahtekârların ne mal olduğunu anlıyor.
    nereye kadar sürecek bu alçaklık yahu. kimse dur demeyecek mi bu adi heriflere, birçok yaşlı insanı, garibanı aldatan bu hadsizlere.
  • her derdin devası deva kremleriyle birlikte en efsane keriz yolma hareketidir. ama deva kremlerinin yeri ayrı. başın ağrıyınca başına sürüyorsun, dizin ağrıyınca dizine sürüyorsun iyi ediyor. hem de doğal.
  • e bu kerizler olmasa akıllılar nasıl para kazanacak...
  • harbiden arkadaş. şunlara niye el atılmıyor merak ediyorum
  • galaxy s9 demedim hay aksi evde yokuz dedim diyerek rahatlıkla savunabilirler kendilerini. (bkz: burası türkiye)
  • tipik bir ortadoğu ülkesi realitesidir. insanları kandırmak serbest. ancak oy kaybı yaşatacak kadar kamuoyu oluştuğunda birileri sikko bir yönetmelikle kontrol eder gibi olur bu düzenbazları ama dediğim gibi, burası hırsızlığın promote edildiği bir ülke. galiba onlar da bunu iyi bildikleri için rahat rahat kazıklıyorlar milleti dalga geçercesine.
  • bizim bi akraba var, babamın kuzeni; bu adam devamlı bu kanallardan alışveriş yapar. bir gün ya yapma amca dediğimde şu efsane cevabı vermişti.

--- spoiler ---

sen almazsan ben almazsam bu adamlar nasıl para kazanacak?

--- spoiler ---
  • yanında 3 kavanoz da bal göndermiyorsa bana pahalı geldi yani biraz.

edit kavanoz. bananaphone adlı çaylağımıza teşekkürler.