• taksici ve kocaeli ilinin birleşmesiyle ortaya çıkan ve şaşırtmayan yaşam formu.
  • taksicidir.

günümüzde bu tanımlama pek çok şeyi anlatıyor zaten. başka bir şey yazmaya gerek bile yok.
  • şaşırdık mı tabii ki hayır dedirten hadise.

dilerim günün birinde kendisi ya da yakınları vs de böyle yolda kalır da gelen arkadaş bunlara madik atar.
  • seni doğuran anne seni hiç doğurmasaymış taksici, sen ve senin gibiler doğmasa hayat ne guzel olurdu.
  • bu habere bakarak taksiciler hakkında genelleme yapılamaz. ben bir taksici biliyorum yolda düşüp ağzını yüzü kanlar içinde kalan adamı kimse almazken taksici koltuklarına gazete sererek alıp hastaneye götürdü ve istese götürmeye bilirdi. sadece ordan geçerken gördü. şahıs sagra nöbeti geçirmiş bir vatandaşmis sonradan öğrendik.
  • çok merak ediyorum, acaba sizin arabanızda olsa buna musade eder miydiniz.

dogumu filmlerdeki gibi zannediyorsunuz galiba hoopp cocuk cikti...

kesenin patlamasi, ikinmadan kaynakli, buyuk kucuk tuvaletin istemsizce yapilmasi, gelip arabaniza sıçayım bakalim ne oluyor. midesi bozulmus ve altina kacirmak uzere olan bir insanla, bir kadinin araba da dogum yapmasinin sonuclari aynidir.

amk sanki herkes araba da kadın doğurtmuş...

not: caylaklar her zamanki gibi sovuyor, yaziyi iyi okuyun, "sonuclari aynidir diyorum" ishal adamla, hamile kadinin durumlarini kiyaslamiyorum.

not-2: saglik acisindan konusmak gerekirse adam direk ambulansta cagirabilirdi, kadin sezaryan ile de dogurabilirdi. secenek cok eti puflar sizi, taksiciye yuklenmeyin hemen.
  • yahu adamı anası doğurmamış* ki halden anlamıyor..
  • şu sektörde çalışanların tamamına yakını şerefsiz gerçekten. köpek sürüsü gibi toplanıp devlete vergi ödeyen uber’cileri döveceğinize önce aranızda ki şu hayvanları bir temizleyin.

köpekler bile bu taksicilerden kolay eğitiliyor.
  • kesin suriyelidir dedim haberi açarken doğru çıktı. kesinlikle yanlış bir harekettir.diğer yanlış olan ise 3. çocuğun yapmasıdır. kedi,köpek gibi üreyip nasıl geçinebiliyorlar anlayamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap