• son 10-15 senedir efesin neredeyse tüm euroleague maçlarını izleyen koyu bir efesli olarak kendisinin çok maçta katkı verdiğini, pek çok rakip yıldızın hücumunu iflas ettirdiği, hücum yönünden kısıtlı olsa da takıma birçok maçta muazzam enerji verdiğini bildiğim kaptan. son saniye üçlüğü atıp maçı kazandırmışlığı bile vardır. sakat olmasa pek çok maçta süre bulacaktı, mesela milano serisinde shavon shieldsin, real maçında sergio llullun koy önüne adamlar perişan olurdu.

doğuş balbay aynı zamanda her zaman takımdaki yerini bilmiş ve daha fazlasını yaptığını da iddia etmemiştir. ben senin nice yıldız takimdayken oyuna girip 5-10 dakikada takımı 20 sayı farktan döndürdüğünü bilirim. ıyi ki varsın kaptan.
  • yani ne desek gg olacak yıllardır oynuyorsun şu oyunu şut atmayı bir öğrenemedin aq. o nasıl bir serbest atış atmaktır potaya küfreder gibi.
  • bugün kadroda yerine mustafa balbay olsa eminim daha iyi serbest atış kullanırdı.*
  • yutkunamadım. gözlerim doldu.
    helal olsun.
    yanına çağırması normal ama kupayı ona bırakıp geri çekilmesi, son zamanlarda içi boşaltılmış olsa da 'adamlık' kelimesinin tanımı gibi.
  • hazımsızların neden tepki gördüğünü anlamadığı karakteri kötü oyuncu. yaptığı hareket sportmenliğe aykırı bir harekettir ve bunu sürekli hale getirmiştir ilgili maçta. bu yüzden tepki görecek. ayrıca hazımsız kişi ahmet düverioğlu'na laf etmeye çalışıyor ezikçe. ahmet'in daha önce efes'te oynamasını geçtim, kendisini biz değil efes devşirdi ve bize geldi, bu oyuncunun ürdün milli takımı'da oynaması federasyon başarısızlığıdır. bunu bile bilmeyen ezikler oyuncuya laf ediyor. ahmet düverioğlu 5 yıldır türk mili takımı'nda oynamak istiyor. fiba ise kararı ürdün federasyonu'na bırakmış durumdayken tbf ikna bile edemiyor. belki de etmek istemiyor. ha bu arada sorun önceki federasyondan başlıyor. zamanında milli takımda oynama şansı varken milli takıma almak yerine ürdün federasyonu'na 'alın sizin olsun' diyen önceki federasyon. o zaman efes'te süre bulamadığı için milli takıma alınmazken sure almaya başlayınca oyuncuyu tekrar isteyen bizim federasyon.
    dolayısıyla buradan ahmet'e laf etmek terbiyesizce davranıştır.
    ayrıca, fenerbahçe taraftarı sinan güler'e küfür etmemiştir galatasaray forması giyerken bile.
    ve ayrıca çirkefliğin milliyeti olmaz. türk diye hiçbir çirkeflik de maruz görülemez.
  • bu arkadaşı sabahtan akşama şut antrenmanı yapmaktan alıkoyan şeyi çok merak ediyorum, öyle böyle değil. yapacak daha iyi ne buluyor olabilir bilmiyorum. tavşan gibi sevişiyor değil ya amk.
  • aras cupta izledik sevdik kendisini. korkarım birkaç sene içinde efes alır oturtur kenarda. biz kahroluruz doğuş zengin olur.
  • sakat olduğu için oynayamadığı 2022 euroleague finalinin ardından kupayı kaldırması için ikinci kaptan bryan dunston'ı çağırıp, kupayı eline tutuşturup geriye çekilen adam gibi adam, kaptan gibi kaptandır.
  • maçı izlemeden faul pozisyonu hakkında konuşanlar var uyandırayım, eleştirilen faulünü yanından sıyrılıp giden sloukas'a çelme takarak yaptı. basketbolda böyle bir temas yok belli ki basketbol topunu eline vermemişler hiç.
  • bryan dunston'a kupayı tek başına kaldırması için bırakması ne kadar kaliteli bir insan, ailesinin ne kadar kaliteli insanlar olduğunu gösterdi. tek hareketiyle herkesi gururlandırdı.
hesabın var mı? giriş yap