• türkiye'nin hatırı sayılı iç güveysilerinden(di).
  • hakkında "esnaf teknosu yapan kekolarla kıyaslanamayacak kadar içi dolu bir müzisyendir" şeklinde entry girilmiş.

adam ciddi ciddi oturmuş yazmış ya bunu. halbuki bu bildiğin sci-fi senaryosu. merak ediyorum kimle kıyasladı da içi dolu oldu bu versus'ta acaba. benchmark'ın kerimcan falan mı?

ben hep söylüyorum, türkiye'de elektronik müzik yapan kitlenin de, dinleyen kitlenin de %99'u bu işin e'sinden anlamaz. ama bahsi geçen şahsın durumu daha beter, kendisinin değil elektronikle, müzikle bile alakası yoktur. o derece.
  • hayat sorgulatan sansli adam.

turkiye'deki djler bmw i8e, milyon dolarlik teknelere binecek kadar kazaniyor mu vay arkadas. kac para ulan bi dj maasi!
  • kendisini çok fazla takip edip dinleme şansı bulamadım ama ankara'da you'da çalmıştı bir keresinde, kendisini ilk defa orda dinlemiştim. piyasa müziklerin aksine genellikle bilinmeyen house şarkılar çaldı. burdaki eleştirileri görünce biraz şaşırdım aslında, belki de house müziği çok sevdiğimden ben beğenmiş olabilirim ama kötü bir dj değil gibi sanki. teoman'ın söylediği bu aşk fazla sana remix'i çalmıştı bir tane gayet beğenmiştim. bir de bir house klasiği olan mk'ya ait olan burning'in şöyle bir remix'ini çalmıştı, helal olsun dedirtmişti bana.
  • begüm yücel ile evliyken paylaştıkları youtube videolarını izlemeyi seviyordum. eğleniyorlardı gördüğüm kadarıyla. sonra bir anda begüm hanımla ayrıldılar. şu anda da birisi var hayatında, o yüzden neden ayrıldıklarını anlayabiliyorum. bu kadar kısa sürede insan hayatına birini alamaz bence. begüm asil, akıllı, sempatik bir kadındı. kaybettiğine yansın diyerek bitiriyorum kendisi adına yazdığım giriyi. begümcüyüm sonuna kadar.
  • ailesine çocuklarına eşine bağlı karakterli ve yakışıklı bir çocuk. ürettiği youtube içerikleri oldukça doğal ve gerek çekim gerek edit olarak kaliteli bir içerik üreticisi. eşiyle olan iletişimi de bir o kadar güzel ve doğal aşk evliliği ve lüks bir hayatı bir arada görmek istiyorsanız doğuş çobakcor takip edebilirsiniz.
  • kendi biletini kesen adam.hakkında gazetelerde ve sanal alemde 20 kızla aynı anda flört ettiğine dair iddalar var.sosyal medya üzerinden yazışmaları begüm yakalayıp doğuşu paket etmiş.iddalar doğrusuysa ki boşanma gerçekleştiğine göre doğru gözüküyor doğuş senin haddine mi demek istiyorum nankör.
  • youtube 'da gördüm. sözlükte kimmiş bu adam diye araştırırken internet sitesini buldum. soundcloud'daki remix'lerine bakınca benim de bir i8 'im olabilirmiş dedim.
  • bir erkegin bir sekilde turkce pop ile bir baglantisi var ise %90 kalitesiz oluyor ve esini aldatiyor. gerci kadinlarimiz da dunden razi hep boyle erkeklere bakiyorlar.
  • son günlerin ifşalanan dj ünlüsü.

karısını aldattığı yönünde söylentiler dönmeye başladı bi ss yüzünden ancak mesajlarda “ok partye gelirsen görüşürüz” tarzı bi konuşma var sadece. bu adam çok aktif bi şekilde bu mecralardan konusuyor kendi fan clubları vs var ve cidden 15 -20 yaşlarında küçücük çocuklar hepsini geçtim bu kadar imkan vs varken snapchatten aldatmaya tesebbüs etmekte ne bileyim pek inandırıcı gelmedi..

youtube videolarının bi kacını izlemiştim begüm inanılmaz cool ve mesafeli olmasına rağmen doğuş tam bir zirzop adeta etrafında pervane hatta birinde begüm doğuşa aşkım diyordu doğuş mutluluktan tekrarlatıyordu bana aşkımmı dedin sen diye.

begüm bence eyvallahı olmayan biri çünkü doğuşun begüme verebileceği tek şey sevgisiydi diğer herşey begüm’de zaten vardı e sevgisini sorgulayacağı birşeyle karşılaşıncada ipleri kopardı

aralarında ne yaşandı tabi bilmiyoruz ama böyle bi sebepten dolayıda evlilik bitirilmez diye düşünüyorum mutlaka farklı şeyler çıkacaktır altından.

bu arada seren serengil bul beni bebeğim tek rakibim sensin
hesabın var mı? giriş yap