şükela:  tümü | bugün
 • ne oldu da bu akşam ntv'de yarın akşam star tv'de meral mommy'i seçim özel programlarına davet etmek akıllarına geldi? yoksa garabet anket sonuçları gerçeği yansıtmayan kamuoyu baskı araçları mıydı?!
  türkiye'de kekler yeniden dağıtılıyor.
 • bana kalırsa farklı birşeyler sezmiş olabilirler. ellerinde yüksek ihtimal ile meral akşenerin başkanlığı ile ilgili yüksek analizler,anketler var. bunun için şimdiden kendilerini hazırlıyor olabilirler. üst üste iki gün doğuş grubu televizyonlarına çıkmasının başka açıklaması olamaz çünkü
 • seçime 10 gün kala biz her adaya eşit mesafedeyiz demek için yapılan iş.

  7 aydır cumhurbaşkanı adayı olan kadını seçime 10 gün kala canlı yayına çıkarmanın başka açıklaması yok.

  ntv-cnn türk-haber türk aylardır iyi parti yöneticilerinin canlı yayına telefonla bağlanıp cevap verme hakkını bile engellemiş kanallar.
 • baktilar reis gidici farkina varmislar herhalde onlar da.

  ama benim beklentim yakin zaman da dogus grubunun yayin organlarini da bir yandasa satmasi.

  zaten ferit sahenk ne varsa elinden cikartiyor, yakinda ntv'yi falan da satar. bizim icin bir degisiklik olmaz yandas hala yandas ama calisanlari s.ktiri yiyip yerine tarikatci, cemaatci modelleri doldururlar.
 • ne olursa olsun olumlu bir olaydır. millet ittifakına oy çekmek için bu fırsatı iyi değerlendirmesi gerekiyor.

  bu yayınlarla beraber akşener'in muharrem ince'den miting yayınları haricinde tek farkı cnn türk'e çıkmaması olacak. bir de kılıçdaroğlu ekstradan kanal d'ye çıktı.

  eğer bir dip dalga varsa bu dalga ince'den çok akşener'e gelecek, bu kesin. eski merkez sağ seçmenden oy alma iddiasının gerçeğe dönüşmesi için akp'den koparacağı 3-4 puanlık oy bile kritik öneme sahip.

  bir inceci olarak inşallah gelecekteki başkan yardımcımızın veya başkanımızın başarılı olması bizi ancak mutlu eder. akp'den alacağı ve millet ittifakına kazandıracağı her oy geleceğimizin inşası için önemlidir.
 • yaptık demek için yapılmaktadır.

  düşünsene, ya kazanırsa, ya başkan yardımcısı olursa?
 • stratejik değildir medya herzaman güç kimdeyse onun yanında oluyor. en başta dediğim gibi medyanın elinde değişik veriler olabilir. meral akşenerin seçime az vakit kala tv lerde çıkması aslında bir yönden iyi birşey söyledikleri daha akılda kalıcı olacaktır.
 • is isten gectikten sonra, kimse yandaslikla, kaypaklikla suclamasin diye atilan adimdir. diyecekler ki "bakin herkesi cikardik, soz hakki verdik."

  meral abla ayni ince'nin yaptigi gibi biraz buradan vurursa dogus'u ve diger medya kuruluslarini, isten faydali cikabilir.