şükela:  tümü | bugün soru sor
 • genoto'nun yeni ünvanı
 • isim değişikliğinden sonra doğuş otomotiv ile sıkça karıştırılan şirket.

  http://www.dogusoto.com/
 • stajımı yaptıgım ultra kurumsal firma. super bir calisma disiplinine sahip, kaliteli hizmet anlayisina,super showroomlara ve harika bir servise sahip.
 • ankara etimesgut şubesinde son stajımı yaptığım, insanı her gün süslü püslü giyinmeye mecbur bırakan bir pazarlama yöneticisine sahip - ki ben stajımı teknik servis kısmında servis danışmanı olarak yaptım yine de her sabah şıkşıkırdım geliyordum servise - çok neşeli ve çok kafa dengi servis danışmanlarına sahip doğuş grubunun satışını yaptığı araçlarına hizmet veren kurum. ayrıca kariyer.net'ten yaptığım başvuru sonucunda beni staja kabul etmiş tek firmadır sırf bu yüzden bile takdire şayan bir kurumdur.
 • bilgi, görgü ve tecrübeme dayanarak söylemeliyim ki piyasadaki en kötü iş ahlakına sahip otomobil ithalatçısı şirket. bu şirketten yeni araç alırken mutlaka ama mutlaka özellikle aracın boyalı olup olmadığına ilişkin olarak yanınıza ufak test aletlerinden alıp kendi kontrolünüzü yapın, sonra pişman olursunuz.
 • ismini bafi oto olarak değiştirmesini tavsiye ettiğim şirket.

  slogan da şöyle olsun: "bafilemek bizim işimiz!" *.

  (bkz: bafi oto)
  (bkz: bafilemek bizim işimiz)
 • insanların aldığı araçların ruhsat işlemleri için araca göre bedelin 2 katını veya daha fazlasını resmen bafileyen değil, çalan şirket. sonra da bir yer yalamak namına bu şirketin yetkilileri ötv artışına saygı duyuyoruz diye açıklama yapabiliyor. tabiki de saygı duyarsın, birbirinizin karşılıklı reklamını güzel yapıyorsunuz. sen insanları söğüşleyip sus payı veriyorsun ses eden olmuyor tabi. gelmiş pazar hakkında da 25% daralır diye yorum yapabiliyorlar bir de, bu fiyatlar altında bu pazar 25%'den çok daha fazla daralmazsa ben de birşey bilmiyorum ama siz açık bir kapı bulup o oranı 25% altına da çekersiniz hiç şüphem yok. şuan için öğrenen herkes dava açmış ama çıkacak sonucun sadece para iadesi olacağına adım gibi eminim. bu firmanın yaptığı terbiyesizliği daha büyük boyutlara nasıl taşırız bilmiyorum, keşke bazı hukukçular akıl verse de şunlara hadlerini bildirebilsek.
 • yok saticidir.

  tok satici da denebilir elbette.
 • çok garip satış temsilcileri var..

  bunu bunu istiyorum diyorsun, sana geri dönüşte "ama o donanıma gerek yok" şeklinde ikna etmeye çalışıyorlar..
  müşteri ya bu.. tamam müşteriyi kaybetmeyeceksin, kazanacaksın ama biraz da müşterinin isteklerine önem verin bir zahmet..