şükela:  tümü | bugün
  • ama sözlükte en sorunsuz otomobil vw golf demişlerdi!
    arada mazda diyenlere hakaret eden terbiyesizlerde vardı!

tanım: kötü araba, işgüzar ve tecrübesiz servis kombosuyla 9/10 luk rezalet!

yazar arkadaşa gemiş olsun / kolay gelsin demek düşer.
  • doğuş oto pislik firmanın teki bunu alem biliyorda garantisi bitmiş arabayı doğuşa götürerek sende yanlış yapmışsın hocam. bu ülkedeki yetkili servisler sanayideki ustaların eline su dökemez. buji arıza ışığı ilk yandığında direk egr temizlenseydi(temizlenemiyorsa değiştiriliyor) hiç bir sıkıntı yaşamayacaktın.

garantisi bittiği gibi sanayiye giderim. sanayideki ustayla yetkili servistekinin arızayı bulmak için kullandığı obd aynı. üstüne sanayideki ustalar müşteriyi kaybetmemek için iş yapar yetkili servis yolmak için.

sanayidede tabi vardır 3 kağıtçısı ama arızan atla deve değilmiş.

umarım mahkemen olumlu sonuçlanır. vw pişmanlıktır her zaman her yerde. almayın aldırmayın. en azından doğuş distribütörüyken.
  • çok acayipli 2011 model golf ve doğuş oto rezaleti,araç sahibinin de titizlikten ödün vermeyen sese duyarlı bir sürücü olduğunu öğrenmemi sağlayan yazı.
  • öncelikle malın değişimi türkiye için imkansız. (farklı markalarla yaşandı dilerseniz mesaj atın süreç hakkında bilgi veririm)

devamında da , doğuş otomotiv denen ne olduğu belli olmayan bir oluşum yerine direk firmanın almanya merkezine bunları çevirerek şikayette bulunun daha fazla ilgileneceklerdir.

alışmış olduğumuz için ve ısrarla o aracı ve servisi kullandığınızı gördüğüm için pek rezalet gibi gelmedi.
  • geçmiş olsun dediğim 10/10 puana sahip rezalet gibi rezalettir.

umarım mahkeme sonucu lehinize sonuçlanır ve yeni golf'ünüzün resmini buradan paylaşırsınız.
  • vag grubundan araç almayla başlayan rezalet.
  • ben daha doğuş gurubundan birşey alip memnun kalan görmedim abi siz ne diyonuz
  • türkiyede de daima tüketici haksızdır.
    hiç bir ürün garanti veren + yetkili servislerde doğru düzgün veya müşterinin istediği şekilde tamirat, onarım ve bakımı yapılmaz. kendilerinden kaynaklı oluşan hatalarda hiç bir zaman kemdileri sorumlu değildir. (otomobil, beyaz eşya, eleltronik, mekanik vs.) (binlerce gözlem sonucu)
    hak hukuk adalet yöntemiyle ünlü bir iş adamı,popcu, topcu değilsen kesinlikle olumlu sonuca ulaşamazsın.
    allah sabır versin..

(bkz: murpy kanunları/turkiye)
  • resmen kevgire çevirmişler. ayip ya ayip. her bir kelimeyi okudum. hak verdim. sabrını takdir ettim.
  • valla kusura bakmayın ama hatanın bir kısmı da sizde. istanbulda birçok vw yetkili servisi var. başka birine götürebilirdiniz. benim çok memnun olduğum kasımpaşadaki uzay oto var. her zaman çok yoğun olmalarına rağmen hasar için 3 sefer + bakımlar için buraya götürüyorum ve hiç sorun yaşamadım. bir keresinde hasar onarımı sonrası aracı teslim aldıktan sonra bir anormallik fark ettim ve ertesi gün götürdüğümde hemen sorunu çözdüler, hiç çamura yatmadılar.