şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hisse senetlerinin halka açılmasının sermaya piyasası kurulu'nca kabul edildiği şirket. sermayesinin %30'unu halka açmaya karar vermiş.
  bu şirket volkswagen, audi, porsche, seat, skoda ve scania’nın türkiye’de satış, dağıtım ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren firmadır.
  hisselerinin yüzde 50’si yurtdışı kurumsal yatırımcılar, yüzde 50’si ise yurtiçinde bireysel yatırımcılar için satışa sunulacakmış. ilgili haber için
  http://www.ntvmsnbc.com/news/272778.asp?0m=b15r
 • bünyesinde volkswagen - audi - porsche - scania -seat - skoda markalarıyla ; dod ve vdf* $irketlerini barındıran ve 10-11 haziran tarihlerinde halka arz edilecek, doğu$ grubunun otomotiv $irketleri bütünü.
  http://www.doas.com.tr/
 • arçelikin çelikinden sonra, reklam kahramanı pataklanarak tecavuz edilecek ikinci reklama sahip şirkettir.
  radyo reklamı olmasına rağmen, sabah sabah insanın saçlarını ve tüylerini diken diken edecek potansiyele sahip bir jingleı vardır. arsız oğlan çocuğu, arabanın içini tanıtan iğrenç bir rap söylemekte, ifade özürlü söz yazarının kurbanı olarak durmadanm yani yani demektedir.
  (bkz: deliriyorum muntazaman)
 • yurtdışından getirdiği tüm vosvos ve türevi araçları solmaz gümrükleme aracılığıyla gümrüklerden geçirip dağıtımını yapan firma ... (bkz: çalıştıkta biliyoruz)
 • (bkz: vdf)
 • bentley motors limited ile antlaşma imzalayarak, bentley markalı ürünlerin türkiye'de dağıtımına başlayacak firma.
 • bünyesindeki markalardan bir aracı bulunan kişiye volkswagen new beetle kazanma hakkı veren bir kampanya başlatan distribütör.
  bunun için bünyesindeki araçlardan birisine sahip iseniz, internet sitelerindeki formu doldurarak (araç ruhsat bilgileriniz de dahil) kampanyaya 15 aralıka kadar katılabilirsiniz. nedendir bilmiyorum ama bu türlü bilgileri vermek kıllandırıyor beni...
 • genel müdürlüğü maslak-istanbul'da bulunan, öğle yemeklerinde açık büfe salata-barı bulunan firma.
 • (bkz: bugatti)
 • yer itibariyle ankara cetin emec bulvari nin konya yolu ile kesi$tigi noktada bulunuyor. di$ardan ufak tefek gorunse de icine girince devasa bir servis goze carpar. kapida hastane bankosu gibi yerler mevcut sizi guleryuzlu gorevliler kar$iliyor. cok $a$irticidir. memleketimize ozgu "ben bu adamin isini halledeyimden cok bu adami ben ba$imdan ne yapsamda savsam" mantalitesi burda yok. bu kadar kaliteli hizmete bu kadar guzel tesisleri gozunce hem $a$irdik hem duygulandik. 1963 model vosvosumun motoruyla ilgili evraklari elsa denen bir sistemden bulup cikardilar. i$imiz cabucak goruldukten sonra bir de cay ikram edildi. pes! hep duymaya ali$tigimiz. "kardeşşş, konpile degi$mesi lazim!" veya "kardeş bu olmaz, parca yok elimizde" gibi turden muhabbetlerle kar$ila$mak istemiyorsaniz, dogu$ otomotiv tam boyle kaliteli nezih bir yer. son olarak das auto.