şükela:  tümü | bugün
  • koruyucu ve renklendirici içermiyor diye reklam çekmişler. kalıbımı basarım glikoz şurubunu basmışlardır.

(bkz: didi)
    (bkz: nestea)
    (bkz: lipton ice tea)
  • reklamlarında sagopa kajmer bekleyenler favlasın
  • reklamı, irite edici reklamlar furyasının yeni bir örneğidir.

sesini ve ağzını yaya yaya "soğuk çaaay" diyen eleman mı daha itici yoksa hayatlarına insan formunda mı yoksa hamsi balığı olarak mı sürdürmeleri gerektiği konusunda bir yaşam formu karmaşası yaşayan dans ekibi mi karar veremedim.
  • nerede duyarsam duyayım küfür etmemi sağlayan reklama sahip zımbırtı. nah alacağım af edersiniz.

karşılıklı bağıran iki dürzü içerir.
  • bir soğuk çay fetişisti olarak lipton ve didinin gerisinde kaldığını düşünüyorum. acımsı bir tat geliyor. çay tadını hissediyorum. diğerlerinde bunu hissetmiyorum. bu doğal katkısız falan olmasından geliyor olabilir ama rahatsız edici. en kötü soğuk çay dediğim fuse tea'dan daha kötü bir çay gelmiş. üzgünüm doğuş çay.
  • en az fuse tea ve didi kadar kötü bir ürün. yani aslında hepsinin başlığına tek tek girip yazmaya gerek yok. lipton dışındaki tüm ice tealerin tadı bulaşık deterjanı gibi. bu da onlardan biri.
  • hızlı okuyunca soğuk duş çayı şeklinde okunabilen çay.
  • "ister aç, ister kapa, istediğinde iç" gibi zekice bir slogana sahip.

(bkz: didi/#69318866)

yukarıdaki entry'de gördüğünüz gibi soğuk çay beyne iyi gelmiyor. bir tanesi galaksinin en soğuk çayı diye pazarlıyor ürünü, diğeri ister aç ister kapa diyor. fuse tea'den "evde, okulda ve işyerinde içilebilen soğuk çay" sloganını bekliyorum.
  • reklamını izlemedim ama "ister aç, ister kapa, istediğinde iç" gibi bir sloganı varsa gayet akıllıca olmuş diyebilirim.
    bazı insanlar benim gibi içecek porsiyonlarını bir kerede bitiremiyorlar. özellikle gazlı içeceklerde bu olay iyice sinir bozucu. yemeğin yanında gelen kolayı imkanım olsa çay arası verdikten sonra canım istedikçe yudum alacak şekilde içmek isterdim.
    bu arkadaş da demiş işte gazı yok asidi yok, aç iç, kapa, istediğin zaman iç.
  • tutmadı yada öyle istediler.aslinda kötü bir tadı yok ben beğeniyorum.