şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uzun yıllar ülkemizden uzakta, fransa'da kendi gibi bilim insanlarıyla birlikte gelistirdiği orjinal her türlü cinsel sorun çözücü ilacıyla türkiye piyasalarına giren gururumuz. asgari ücretli vatandaşımız sahte ürün ile gerçek ürünü ayırt etsin, hem de ucuza alsın, her eve cinsel ilaç girsin diye habını çok ucuza piyasaya sürmüştür. indirim değil, kendi şirketi düşük fiyattan ettiği zararı sırtlayacakmış. yoksa normalde çok pahalı ilaç. büyük imkan bence. sorunları olan bir baksın: youtube link

ben dalga geçeriz diye gerçek gibi yazdım ama alttaki arkadaşlar sesin sahibinin çağrı öztürk olduğunu* hassasiyetle belirtmiş. kendimi dolandırıcılığın bir halkası gibi hissettim bu durumda. kendi kendimden utandım sebepsiz yere.
  • dolandırıcılıkta son nokta. bu sesin sahibi (bkz: çağrı öztürk)'tür. adam şimdi de isim değiştirip doktor olmuş. buna inanan sığır çok ülkemde.
  • dolandırıcıya bak ya diyor ki, zaten ben doktorum tüm türkiye yakından tanır beni! “5 cm. enine, boyuna uzatıyor diyor”. tele satışcı (bkz: çağrı öztürk) tür. gerçi çağrı öztürk ismide sahte neyse.
  • hayali karakter; çağrı öztürk tarafından seslendirilmektedir.

ulan memlekette başka dolandırıcı mı yok, çağrı ay pardon volkan yok mert’ciğim? tüm dolandırıcı ihtiyacını tek başına karşılıyorsun maaşallah.