şükela:  tümü | bugün
  • geçen ayın 28'inde (28.07.2017) bahçelievler devlet hastanesinde, acil doktoru ile arkadaşımın yaşamış olduğu sorunu aktarmak ve aynı doktorun yeni şakalarına başkasının maruz kalmamasını sağlamak amacıyla olayı aktarmakta yarara görüyorum.

    baş ve kol uyuşması şikayetiyle bahçelievler devlet hastanesinde başvuran arkadaşımdan tomografi ve tahlil isteyen aysar aktimur isimli doktor, sonuçları görünce, "seni hemen şimdi beyin ameliyatına almam lazım, durumun çok kritik hiç vakit kaybetmemeniz lazım" diyor. doktorun bu ani teşhisi ile şoka giren arkadaşım ve refakat eden ablası neydi, nasıldı derken " ben size şaka yaptım, tepkinizi ölçmek istedim" gibi salakça bir cevap vermiş. bu sözle ikinci şok yaşayan arkadaşım ile doktor arasında sözlü münakaşa yaşanırken arkadaşım sinir krizi geçirmiş, eli ayağı tutmaz halde tekerlekli sandalyeye konularak, acil görevlileri tarafından doktorun direktifiyle bahçeye çıkartılarak öylece bırakılmış. olayın etkisini atlattıktan sonra başta bahçelievler devlet hastanesi hasta haklarına şikayet bildirmiş, bakırköy adliyesine suç duyurusunda bulunmuş ve başbakanlık, cumhurbaşkanlığı şikayet merkezlerine durumu aktarmıştır.

    bahçelievler devlet hastanesine gidecekler ve bu doktora muayene olacaklar, doktor şakasına hazır olsun. detaylar, oluşturulan blog sayfası aracılığıyla paylaşılıyor.

    draysaraktimurrezaleti.wordpress.com