şükela:  tümü | bugün
  • yıllar önce daha 10 yaşındayken yaptığım eylemdi. rahatsızdım o zamanlar. annem beni sürekli hastaneye falan götürüyor. doktor olmak isteyen ben ordaki tipi kaymış, habire sigara içen, insanlara saygısı olmayan doktorları görünce lanet olsun doktorluğa da hastanelere de modundayım.

yine böyle bir gün bıyıklı, gözlüklü doktor anneme idrar midrar bir şeyler dedi. tabi idrar ne bilmiyorum o zamanlar. çıkınca annem açıkladı ve bana küçük bir kap verdi. tuvalet ihtiyacım? olmadığını diyince su falan alıp habire iç diyor. bu arada koridorda bekliyoruz. o arada erkek tuvaletinden uzun sakallı iğrenç gülüşlü bir adam çıktı. daha fermuarını çekmemiş eli fermuarında. diğer elinde doktorun bana verdiği şişelerden. ama içinde açık sarı bir sıvı yok. resmen ağzına kadar kola dolu. bu kadar koyu olacak ne vardı? kızını çağırdı ve bunu tut diyip iğrenç gülüşüyle tuvalete döndü. bu sahneye, bu hastaneye daha fazla katlanamayacağımı anlayıp anneme tuvaletim olduğunu söyledim. tuvalette malesef adamın ağzına kadar doldurduğu şişeyi çok az doldurabildim. onu da sakarlıkla döktüm yanlışlıkla. içinde varla yok arasında bir şey kalmıştı. annem ordan iyi misin diyor. ben o kola kıvamındaki sıvı travması üstüne bunu yaşıyorum. sonra ben de açtım musluğu ağzına kadar su doldurdum. tahlilleri almaya gittiğimiz gün ödüm kopmuştu. ama gözlüklü amca anneme turp gibi olduğumu söyleyip benle ilişkisini orada sonlandırmıştı.
  • çeşmelerden sidik içtiğinize dalalettir.