şükela:  tümü | bugün
  • evlenilecek, eğlenilecek kız tanımlardan tamamen azadedir. bu kadınların işe yaradığı tek yer x makaleyi nereden buluruz sorusuna verecek cevabı olmasıdır. onun dışında bir ilişki geliştirmek hiç mantıklı değil evet.
  • yumurta dolaptan alınır. hedef öküze kitlenilir. yumurta kafasına atılır. böylece yumurta kırılmış olur.

çok kafa kadındır da siz bilmezsiniz, 100 metre yakınına dahi yaklaşamadığınız için.
  • doktorasını yumurta kırmak üzerine yapmadığındandır.
  • doktora tezini omlet ya da menemen üzerine yapmadıysa doğal bir durumdur. kadın ya da erkek diye ayrıştırmanın manası yok.
  • kıramayan değildir o kırmayandır
    kırsa duramazsın.
  • bokunu çıkartmış kadındır. şimdi kadının tek işi yemek yapmak mı diyen demagojiseverler gelir diyecektim ama gelmişler bile.

elbette yemek sadece kadının işi değildir. örneğin evlilerse dönüşümlü olabilir, ortak yapılabilir, sen soğanı kes ben limonu sıkayım olabilir, paylaşım olur. onda sıkıntı yok. e kardeş ileride çocuk oldu diyelim, adam da evde yok. çocuğa lahmacun mu söyleyeceksin dışarıdan? yemek yapmayı bilmemek nedir yav?

insan önce kendi için öğrenir. yemek yapmak kadının işi değildir diye diye temel mekanikleri unutmuşsunuz.

aynı şekilde yemek yapmayı bilmeyen erkek için de geçerli bunlar. kadınlar sizin köleniz mi iblisler? kadın yokken lahmacun mu söyleyeceksiniz çocuğunuza?

yemek yapmayı bilmeyen, bilmeyip öğrenmek de istemeyen herkese selam söylüyorum. yumurta kıramayan adam mı olur ya? eşeğe öğretsek abi yumurta göz göz mü olsun karıştırayım mı diye sorar.
  • doktor sevgilim oldu da
    doktora mi yapmadim ayol
    yumurta canim yumurta
    ay neyse kafam karisti
    haha
  • size ne dediğim kadındır.
  • yemek yapmayı bilmiyorum, doktora yapmadım. soruları alayım sayın amınakoduklarım.

tanım: senin ne meziyetin var ulan diyecek kadındır.