şükela:  tümü | bugün
  • afyonkarahisar devlet hastanesinde gerçekleşen hadise. genel cerrahi uzmanı önce oğluna sonra da yaşlı kadına fiziksel şiddet uygulamış. olay adliyeye taşınıp, başhekimlik inceleme başlatmış. ne zaman hayvan olmayı bırakacağız merak ediyorum, normalde tersi olsa şimdi tüm tabip odaları birleşmiş basın açıklaması yapıyor olurdu. hatta aciller hariç diğer polikliniklerde işi bırakmışlardı.

kaynak: link
  • ''....peynircioğlu'nu gözle muayene ettikten sonra reçete yazıp, gönderdi.'' -basından-
    beni türk doktorlarına emanet edin dedi.paraya tapan döner sermaye kevaşelerine değil. kapiş?
  • "olay adliyeye taşınıp, başhekimlik inceleme başlatmış." ne bekliyorsunuz direk idam mı edilsin? gereken yapılıyor işte. olay gerçekse gereken cezayı alsın hatta meslekten de men edilsin. tabipler neden greve gitsin bunun için?
  • haberde olayı tek taraflı anlatılanlardan okuyoruz, olayın doğruluğu kanıtlanmamış olduğundan yorum yapmak güç. kendisine çürük raporu vermedi diye doktora ‘cumhurbaşkanına hakaret etti’ diye iftira atan bir toplumda yaşadığımız gerçeğini de unutmamak gerekir. anlatılanlar doğru ise tabii ki cezasız kalmamalı.
  • o zaman bu sefer de vatandaş protesto etsin. bugün hiçbir vatandaş hastaneye gitmesin. dik durun.
  • ben aileye inandım.
    zira doktorların boş beleş reçete yazmakta üstüne yok.
    size dokunmaz, muayene etmez hatta yüzünüze bile bakmaz.
    dinler ve teşhisi koyup saldır saçma ilaçlar yazıp evinize gönderir.

daha sonra evde öldüğünüzde doktor işini yaptı olur.
    doktor seçme özgürlüğü olduğu için doktorum diye orada oturan adamın yaptığı magandalıktan başka bir şey değil.
  • hala daha "bir de doktoru dinleyelim" diyen arkadaşlar var maalesef.

evet şiddete başvuran arkadaşı da bir dinleyelim. neden dövmüş. nitekim adam doktor. dövdüyse mutlaka bir sebebi vardır değil mi?

odada kamera yok tabii ki, olması da saçma bana göre zaten. ama şikayet yazarken gelip arkadan saldırdıysa ve görüntüsü çıkmazsa zaten doktorun saldırdığı ispatlanmış olur.
  • olaydan bağımsız, 54 yaşındaki insan nasıl "yaşlı kadın" oluyor yahu?

olayı ajite etmek için bayılıyorlar şu kullanımlara.
  • ulan hep biz mi dayak yiyecez deyip gücü kadınla çocuğa yetince şiddet uygulayan para tapıcı.