şükela:  tümü | bugün
  • 25 kuruş için değer miydi hocam?
  • eğer poşeti hastane çıkışı markete uğrayacağı için istedi ise haklısınız.
    ama midesi bulanan hasta için istemiş ise (büyük ihtimal böyledir) mandalina kabuklarını egon ile poşete koyup atmak gerekir.
  • bir poşedi hastasına çok görmüş bir doktorun serzenişidir.

ben olsam mandalinaları hastanın götüne soktuktan sonra (yarısını kabuklu ve bütün olarak, diğer yarısını soyup dilim dilim) poşedi verirdim kendisine. insan olsa bu doktor arkadaş da öyle yapardı.
  • (bkz: insan olsan verirsin) ile beni benden almış olay.
  • asdfgh acilen elini kolunu bağlayıp tedavi altına alınması gereken hasta barındıran olay.

takma kafana bne de bi milyon test sonucu hastaneden çıktığımda, bindiğim otobüste oturuyorum diye orospu çocuğunun biri* karısı için yer istediğinde tereddüt ettim diye otobüste tribünlere oynayarak demediğini bırakmamıştı. artı istanbul'a 10 şiddetinde deprem olsun ki bu pislikler temizlensin demişti.

sabahtan beri aç susuz tahlillere koşturduğumdan mı bilmiyorum hastane kağıtlarını göstermek de aklıma gelmemişti. zaten tartışacak pek halim kalmamıştı.

salak herif hala aklıma geldikçe delirecek gibi oluyorum. şişko karısının nazik poposu yüzünden insanların ölmesini dileyecek ne yaşıyor bu insanlar?
    topluca akıl hastanesine yatırmak lazım.
  • hayatin boyunca degerli bir yigina donuseceksinin dönüşmüş hali ...
    ıyi günler
  • eskiden doktor deyince millet saygıdan elini yana indirirdi. şimdi kafasını çevirip basıyor küfrü. sebebi de üç beş sütü bozuk beyaz önlüklü... doktor bile denmez.
    örnek:
    iş yerindeki doktorumsuyu pıçaklamak isteyen en az bin kişi var. huysuz, meymenetsiz, hastanın halinden anlamayan, anlamak da istemeyen biri.
    gidiyorsun, üsye olmuşsun, muayene bile etmiyor, hele kadınlara hiç bakmıyor. ilaç yazmıyor. sadece şehir hastanelerine sevk ediyor. numune ilaç bile vermiyor. hemşirenin iğne yapmasına izin vermiyor (hastaneye gidip parayal iğne yaptırmmaızı bekliyor.)
    tam dövmeyelim de kim buna engel olacak? binlerce insan şikayet ediyor, bilmem ne bakanının bilmem nesi imiş, hepsi adamın eteğini öpüyor. kimi kime şikayet ediyorsun?
    okumayın kardeşim, tıp falan okumayın. bir kadın hastanın ciğerlerini dinleyemeyecek kadar "günah" dolu ise kafanız, okumayın, gidin evinizde eşinizi, dostunuz muayene edin.
  • doktordan poşet istemek nedir ? adam bakkal mı marketi mi var. kasiyer mi ?

inanmak istemediğim olaylar silsilesi sayın seyirciler. bu ne hadsizlik.

midesi bulanıyor ise hemşiresi var , görevlisi var , danışmanı var. sor onlara . kaldı ki yakın zamanda hastane işlerimiz oldu. acil durumlar için doktor rahatsız edilmez. 500 tane adam var ona gelene kadar.
    doktorların egolu olduğunu düşünüyorum evet ama doktor hasta ihtiyaçlarını karşılamaz; bunun için ara elemanlar var.
  • ülkede mantık arayan doktorun başından geçen olay. geçmiş olsun hocam.
  • ben burun estetiğinden sonra burnum yamuk olduğu halde saygımdan doktora gidip hesap soramamışken bu kadar yüzsüz, arsız olunmasını aklım almıyor. kılçıksız hayvanlık, rezalet puanım 10/10.