şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu kaçıncı ölüm? daha bugün erciyes'de olan?hukuk mücadelesi diyip duruyoruz bu kaçıncı olay? çözülen bir şey mi var ortada doktorların bu ülkede haddinden fazla egolu olup, insanların hayatını umursamamasının önüne geçilemiyor, bu ego sürülerini şikayet hattı açılıyor ona bile tepki gösteriyorlar neden çünkü alışmışlar babaların çiftliği gibi kabadayılık yapıp "ben doktorum ne diyorsam o" diye hastayı azarlamaya.

artık bakanlık el atmalı bu olaya doktoru sürekli denetleyen hastaya davranışlarını anında çözen puanını veren ve bu şekilde gerekirse düzelmeyen doktorları devlet hastanelerinde çalışmamasını sağlayan bir sistem gelmeli. doktor kalitesini ve hastaya saygıyı arttırmanın, ölümlerin önüne geçmenin tek yolu bu. lütfen destekleyelim arkadaşlar bugün size olmadı diye susmayın yarın ailenizden birini bu ego sürülerine kurban edebilirsiniz o gün gelmeden baskı oluşturalım.

destek için imzala
  • katıldığım önermedir.

denetleme yapılmasının hiçbir kötü yanı yoktur. işini layıkıyla yapan doktorlar için zaten bir problem teşkil etmeyecektir. ancak, mesleğini kötüye kullanan, sorumsuz insanların belirlenmesi açısında faydalı olabilir kanaatindeyim.
  • hep özel hastaneye gittiğim icin beni zerre ilgilendirmeyen durum.

“hastaneleri coğ iyi yaptı” diyenler düşünsün.

(bkz: devlet nedir)
    (bkz: kamu idaresi)
    (bkz: hükümet)
  • su anda denetleme yapilmadigina inaniyorsaniz saglik bakanini gorevini ihmal ettigi icin istifaya davet edebilirsiniz.
  • sıkıntı zaten başta sağlık sistemi olmak üzere komple sistemde, bu sistem denetlese ne olacak denetlemese ne olacak? denetleyeceklerin hali ne ki, denetlemelerinden hayırlı bir sonuç bekleyelim?

denetlenecek ve işini yapan onere edilip, yapmayan elenecek mi sanıyorsunuz?
    sizin ben o pollyanna tarafınızı ne yapsam bilmiyorum ki?

ülkede komple hukuk yok, adalet yok, liyakat yok, hakkaniyet yok.
    yok oğlu yok. bunlar olmadıkça da daha çok boka batar bokumuzda boğuluruz.
  • tüm kamu memurları için genişlettilmesi gereken öneri.

adam ne olsa dava süreciyle kimse uğraşmaz uğraşsa da 657'ye tabiyim ben diye işini savsaklıyor. bu savsaklama günün sonunda belki ölüme belki, yaralanmaya, belki uzuv kaybına belki de maddi kayba yol açıyor. görevini tam yapmayan memur bunun hesabını çıksın versin.
  • up. önemli bir konu.
  • tüm kamu çalışanlarını kapsaması gerek doğru ama diğer kamu çalışanları yan gelip yatsa bana etkisi o kadar fazla olmaz.

ulan o kadar öss ygs kgs hgs bilmem ne çalışıyorsun, tıp fakültesi kazanıyorsun, 6 sene okuyorsun, bir daha çalış tus'a, sonra nerede daha fazla yatarım, nerede az iş yaparım branşlarını kovalıyorsun. yapmayacaksan bu işi siktir ol git işletme oku, git memur ol yan gel yat. ama madem doktorum diye ortada dolanacaksın, ben kendimin ve yakınlarımın canını sana emanet edecem. sen yan gelip yatamadığın için hastalarına gereken ilgiyi göstermeyeceksin. net şekilde siktir git o zaman.
  • öğretmenler bitti sıra doktorlarda sanırım.o da kabulumuz n'apalım :(