şükela:  tümü | bugün
  • 21. yüzyıla girmemizle birlikte yaşanan gelişmeyle görülen sonuçtur. artık insanlar google ile teşhis koyup ilaç alabiliyor karşı çıkılsa da ki doktorların olduğu teşhis konulan siteler bile var. gerek görmüyorlar o kadar hastaneye yol gidip 2 ilaç yazdı diyo ego çekmeyi. hem gelişen teknoloji ile kazalarda azaldı. üstüne kan içinde gezen nano robotlar çoğu hastalığı engelleyecek ve bu bi 10 yılda yaşanacak.
  • bunu geçen sene acile 100.000.000 başvuru yapan halkımıza anlatsana delikanlı diye yorumladığım sıçmık.
  • -kocan/karın var mı?
    + var
    - o zaman ameliyatta da doktora ihtiyacın yok!
  • tıp doktoru değilim. trol beslemek de istemiyorum. doğru olabilir ancak bir şartla, analitik bir cevaba ihtiyacım var. bu sayın amına koyduğumun ameliyata ihtiyacının olduğunu kimin söyleyeceğini söylemesi lazım.
  • gecen gun gittigim bir doktor bana sordu
    - sana antibiyotik yazayim mi?
    inanamadim. efendim dedim. tekrar sordu. dumur oldum. abi buna sen karar vereceksin. ben zaten yazilacak tabii desem sana gelmem gider alirim. neyse bu soku atlattim çünkü ikincisi ölümü gösterip sıtmaya razi eden cinstendi.

hocam dedim, bir igne yapsaniz toparlarim aslinda. tamam novalgin yapalim dedi. midemi agritir mi dedim, gastritim var, dokunuyor bazi ilaclar. hemsireye döndü.
    -hemsire hanim novalgin mide agritir mi?
    atin beni denizlere...
  • bir deli kuyuya taş attı. şimdi 100 kişinin o taşı çıkarmaya çalışmasını izleyeceğiz. iyi seyirler
  • dünyada halihazırda 7.6 milyar kadar insan fazlalığı olduğu düşünülünce aslında doktorlara hiç gerek olmadığı sonucuna da vardırılabilecek önerme
  • katıldığım tespit. doktora da ihtiyaç yok, ameliyata da. hatta tedaviye bile gerek yok. hepsi yasaklansın, hastaneler kapatılsın. herkes doğal haline bırakılsın. yaşayan yaşasın, ölen ölsün. oh miss..
  • özellikle de sağlık ocağı doktorlarını gereksiz buluyorum!bildik 3-5 ilaç yazıp gönderme mercii sanki buraları!