şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aynısından bel fıtıkçılarda da olan...
 • adamlar muhtemelen orta okulda okulun en calıskanı olup lisede iyi bir fen lisesine yerleşiyolar.sonracıgıma orda deli gibi calısıp öss de ilk 5000 e giriyolar.ondan sonra ordaki okulu da minumum 6 yıl da bitirdikten sonrada sınavlarn en babası,adeta sampiyonlar ligi sampiyonlugu gibi bir sınav olan tus a girip onca doktorun önüne gecip uzmanlık alıyolar.
  bu kadar sınavı basarılı bi sekilde sende gecersen sendede o anlamsız özgüven olur karşim.
  (bkz: bizde ortam böle yarram)
 • gündemdeki elim bir olayın üstüne troll başlık açıp ilgi bekleyen yavşakların diline dolanır..
  senin ben tıynetini seveyim..
 • aslında pek de anlamsız olmayan özgüvendir.doktor o özgüven sayesinde acil bir durumda patlayan beynini diğer dokulara zarar vermeden onarabilmekte, ya da doğumda sıkışan bebeği ufak bir manevrayla çıkarabilmektedir. o yüzden sakin ol ve içindeki o kompleksi yere bırak.
 • zeka geriliği detected. cilveli reprezant, 6-7 kazanıyorlar. nasıl bu kadar kafanızda karikatürize ediyorsunuz? para mevzusundan başlarsak çok para kazansak doktorlar da çok paracı dersiniz, az para kazansak "kim lan bu doktorlar 5 bin liralık adam işte" diyorsunuz. kazancımızdan ne istiyorsunuz anlamıyorum ama isteseniz de istemeseniz de aç kalmayacağız. ayrıca hepi topu bir yıl içinde bir kaç kere reprezantlar ilaç sundu hepsi de erkekti ve verdikleri tek şey ışık kaynağı ve kalemdi. ve özgüveninizin kaynağı da var ayrıca, ve bu ne para ne pul ne de makamdan ileri geliyor. bugün 16 yaşında kalbi duran çocuğu hayata ben döndürdüm. geldiğinde kalbi atmayan kızı ben yaşattım. al sana özgüvenimin kaynağı. ben insan hayatı kurtarıyorum, ben insanların ağrılarını acılarını kesiyorum, ben hayatımı başka insanların hayatına adadım ve bunun da hem madden hem de manen karşılığını görüyorum. benim hastalarım bana, hiç tanımadıkları adama kurbanın olayım, allah razı olsun diyor. bu da bana yetiyor. aklınız almıyor ama biz doktorlar bu dünyanın şanslı seçilmiş kişileriyiz. kusura bakmayın. karşımızda kompleks yapıyorsanız bu sizin sorununuz.

  (bkz: haters gonna hate)
 • asla hekim olamamış, olamayacak; ve o saçma üniversite sınavlarına girse bile tıp fakültesinde iki ay tutunamayacak olanların hezeyanı.

  annen küçükken hep "oğlum doktor olacak" diyordu, değil mi sevgili ezik? çünkü annen çevresine baktığında doktora saygı duyuyordu. sense gittin siktiriboktan bir şey oldun, annenin yüzü düştü. ve bundan doğan aşağılık kompleksini gelip bu şekilde çıkarmaya çalışıyorsun.

  en güzeli de orada burada böyle sayıp sayıp, böbrek taşı düşürürken yerlerde kıvranıp "aman doktor canım doktor" diye yalvarmanız. senin gibi aptallar var olduğu sürece özgüvenimiz daha da artacak. ne diye her seferinde "mantıklı" açıklamalarla bu gibi it sürüsüne bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz ki? iki gram aklı olsa zaten gerçekleri görme konusunda eksik kalmazdı.
 • he lan o ne öyle alt tarafı zamanında öss vb. bir sınavda derece yapmışsın üstüne 6 sene bir tarafını yırtmışsın. sonra tus mudur nedir bi sınav daha kasmışsın, bi kaç yıl daha yırtmışsın kalan yerlerini sonra da gelmiş bi afralar tafralar böyle töbe töbe .
 • tıp fakültesine gitmeyi bırak kapıdaki güvenlik kulübesinde çalışamayacak dingiller tarafından hasetle izlenen özgüven. adam 6 sene okuyor, ardından yok pratisyenliği, yok tus sınavı, yok mecburi hizmeti anası ağlıyor. yeri geliyor hayat kurtarıyor.

  not: doktor değilim.
 • ozguveni olmayan bir doktora olur da duserseniz o zaman hayatta kalirsaniz anlarsiniz ne kadar anlamli olup olmadigini dedigim kisilik ozelligi.