• bildiğin terbiyesizlik, riyakarlık.

şu ibret dolu paylaşımı okuyunca fark ettiğim gerçek,

(bkz: 21 aralık 2014 acil servis rezaleti/#47803134)

cemaatçi pisliğin teki çıkacak göbekleri çatlasın beyin kanamasından gitsinler diye beddua atacak ortamlara ama bizim vergimizle çalışan hekimlere ve sağlık çalışanlarına gidip tedavi olamayacağız. niye?

böyle rezillik olmaz olsun. bu tıbbın tükendiği andır.

sen beddua'ya iki tomografi, ve bir mr çekemiyorsan ben ne yapayım senin doktorluğunu...

lan yoksa beddua, cin ve büyüye bunlar inanmıyor mu? aklımda deli sorular.
  • kesinlikle hak verdiğim rezalettir. rezalet gibi rezalettir. hatta başlık (bkz: doktorların bedduaya bakmaması rezaleti) olarak güncellemelidir.

bugün yeni mezun, hayatında ilk kez hasta gören bir pratisyen hekim devletten 25 bin, uzman doktor 35-40 bin lira (bu rakamlar asgaridir) maaş alıyorlar. bunun hakkını vermek zorundalar.

bana fetöcü haşhaşinin birisi beddua edecek, bunun üzerine pazar günü acilen gittiğim acil serviste çalışan yeniyetme pratisyen hekim bir tomografi, bir idrar testi, bir kolonoskopi yapmadan beni başından savacak.

sağlık bakanına kadar şikayet ederim. herkes mesleğini yapmak zorunda.

peşin edit: işbu entry, her şeyi bilen, mükemmel ekşici piç kültürü ile yazılmıştır.

edit: turksolbek adlı yazar uyardı, pratisyen maaşları 30 bin liraya güncellenmiş, kendisine teşekkür ederim.
  • bir pratisyen hekim 25 bin lira alıyorsa olmaması gereken durum.

-hekim olduğumda 25 bin lira maaş verin, bırak bedduanıza bakmayı; kahve falınıza göre bile tedavi edebilirim sizi(!)

edit: bahsi geçen 25.000 türk lirası 2017 koşullarında verilmiş afaki bir rakamdır. pratisyen hekim maaşı ile hiç bir ilgisi yoktur.
  • bu başlık canlı tutulmalı, failleri gereken şekilde cezalandırılmalıdır.
  • yanlış merci değildir. bu adamlar 6 sene oluyorlar. bir zahmet alternatif tıp da öğrensinler.

yahu benim vergilerim hacı hocalara maaş olmuyor, doktorlara maaş oluyor. o yüzden de gidip neden hacı hocaya para kaptırayım.

mis gibi acil servis var, 24 saat açık. ellerinde her tetkik var. çok bişey istemiyoruz ki, bi pet-ct çeksin, bi dexa yaptırsın, bi kolonoskopi yaptırsın baksın içimde dışımda bedduanın tesiri olmuş mu?

olduysa da yazacağı bi majezik, bi antibiyotik. tabi öyle amoklavin felan değil, daha etkili bişeyler. ne bileyim avelox felan.

herkes işini ciddiye alsın çok şey istemiyoruz.
  • (bkz: #70009954) nolu entry'm dolayısıyla özelden çok fazla dönüş aldım.
    genel olarak doktorlar bu kadar kazanmıyoruz dediler.

efendim ben de biliyorum zaten daha fazla kazandığınızı, yazdım oraya asgari diye.

hem bu paraları alacaksın, hem bi (bkz: voiding sistouretrografi) çektirmeyeceksin. yok öyle yağma. ben boşuna vergi vermiyorum. maaşınızı ben ödüyorum ben.
  • ilginç bir durum. malpraktis gibi bir şey.

laparoskopik cin çarpması operasyonu,

anjiografik büyü bozma girişimi olmadığı sürece tıbba inanmayacağım.

bilim adamlarını (lan kadından bilimci mi olur, sternum parçası, eksik etekler)

beddua taraması yapacak tomografi cihazı üzerine çalışmaya davet ediyorum.

tanım: tıbbın önünü tıkayan sorun.
  • entry lerin hepsini üç defa okuyup hala bi bok anlamadığım baslık , ne olmus abicim ? bedduaci doktora, doktor röntgenciye, röntgenci hasta bakıcıya , hasta bakıcı tekrar bedduaciyi falan mı düdüklemis!
hesabın var mı? giriş yap