şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • şaka gibi ülkeyiz. sen doktorlara lojman verdikten sonra doktor hastaneye yakın şekilde ikamet etmiyorsa eyvallah.

hastane etrafındaki kira fiyatları %100 artar vaziyet alın.

kaynak
  • vakaya-nöbete kendilerinden beklenen süre içinde varmaları zorunludur.
    helikopterle mi, koşarak mı, motosikletle mi nasıl ya da ne mesafeden gelecekleri kendilerini bağlar. ttb ve ıto temsilcisi ne demek istemiş anlamadım.” elimizden geleni yaparız iki gözümüz aksın ama artık trafik durumuna göre” gibi bir ifade.
    lojman vs isteyeceklerine ödemeleri düzeltsinler.
  • 30 dakika kime gore, neye gore. sabah saat 6 da cikarsam 6:20 de hastanedeyim. saat 6:30 da cikarsam 7:40 da hastanedeyim. trafigi hesaba katmamislar sanirim.
  • dayak yiyecek gibi olduklarında eve kaçıp kapıyı altlı üstlü kilitlemeleri için getirilmiş olması muhtemel zorunluluk.
  • yakında hastanede yatılı olarak kalması için yasa çıkartırlarsa hiç şaşmam. sağlık çalışanlarına biraz nefes aldırın. bu kişiler de insan.

sağlık çalışan değilim.
  • (bkz: toplu doktor istifası) olsa da bi rahatlasa millet
  • normal zamanda hastaneye 30dk da gidilemiyor acil durumda ohooo olmaz o iş.
  • zaten var olan zorunluluktur. sağlık çalışanıyım, telefon geldikten sonra hastaneye varmam için 15 dakika sürem var. 20 olursa ner'de kaldın diye soruyorlar. benim evim yakın ama olmayan arkadaşlarım yakın olanların evinde kalıyor o gece örneğin. öyle de bir özverili çalışma. *
  • bu da demek oluyor ki hastahane yakınlarındaki kiralık evlerin fiyatı yaklaşık %40 artacak.
    kendilerine daha iyi hizmet vermek için zorunlu bu uygulamaya mahkum edilen çalışanlara bir de bu ev sahipleri bir darbe vuracak .
    yazık valla
    besle kargayı oysun gözünü.
  • varoş semtlerdeki hastanelerde çalışacak doktor bulamamakla sonuçlanacak durum. sonra gözde semtlerdeki hastanelerde çalışabilmek için oluşacak rekabet ortamı da var.

ulen sonuçta olan yine bi şekilde garibana oluyor, konu ne olursa olsun finalde giren garibana giriyor ya hani, üzülüyorum.