şükela:  tümü | bugün
  • tabi lan her şey siz çombiklerin mutluluğuna adansın zaten amk.

dünyanın en şımarık halkı olabiliriz.
  • yetmez. yemek yemeye de hakları olmasın. zira bazen görüyorum hemşire, doktor yemek yerken ortalığı inlete inlete bağıran tipler oluyor. bir tanesine hastalığın ne diye sordum adam öksürük dedi.
  • fakir bir arkadaş beyanatı. 5-10 bin tl ile zengin olunduğunu düşünüyor.

ayrca (bkz: başarısız troll girişimi). tutmaz.

edit: tutmuş.
  • kalp ve tip 2 şeker gibi kronik hastalığı olan birisi olarak, tatil yapmayan bir doktora, kendimi emanet etmem. tatil çalışan her kesimin hakkıdır. kendinize göre nedenler uydurup, başkalarının tatil hakkına gasp edilmesini isterseniz, eninde sonunda ibre size de döner.
  • football manager oynayanlar bilir, basın toplantılarında gazeteciler provokatif sorular sorulduğunda "ı am not even going to dignify that with a response" seçeneği vardır, kabaca çevirirsek "bu soruyu ciddiye alıp cevap vermem bile" diyebiliriz, tam olarak öyle bir troll başlığı olmuş. ya bu yazdıklarına gerçekten inanacak kadar sığırsın, ya da annenden babandan ilgi görmemekten o kadar ilgiye muhtaçsın ki böyle dikkat çekmeye çalışıyorsun. hangisi daha beter bilmiyorum, ama hakikaten ciddiye alıp cevap bile vermemek gerekiyor bu tarz sıçmıklara.
  • en iyisi ölsünler amk niye yaşıyorlar. ya da her eve bir doktor bağlayalım zincirle çalışsın işi ne.
  • sen de koyunden gelip universite sinavinda fen matemetik cozup doktor olsaydin. hem gerizekalisin hem de utanmadan cemkiriyorsun.
    not:uc doktorun oldugu bir hastahanede iki doktorum ayni anda izne ayrilmasi dogru degil. ama basligi acan arkadas yanlis olan bir konuyu o kadar yanlis bir sekilde dile getirmis ki doktorlarin yanlisini silip atmis.