şükela:  tümü | bugün
  • bazı doktorlar için doğru olan kazanç. şuan iş yerinden yazıyorum saygılar.
  • okulu okurken götünden akan tere sayabilirsiniz.

ayrıca tüm doktorlar için doğru olmayan önermedir.
  • (bkz: hassiktir diyorum)

günleri nöbetler ve sikko beyinli hastalarla geçen doktorlara karşı atılmış iftiradır.

not: avukatsporluyum.
  • geldi yine bos gezenler.
  • (bkz: yav he he)
  • diğer doktorları tenzih ederim ama yata yata para kazanan bir asistan tanıyorum...rahmetli kayınpederimin kemoterapi aldığı sırada yan odada kalan ameliyatlı bir kanser hastasının gece 3 sıralarında dikişleri patladı.
    ameliyat yerinden kan akmıyor bir şey resmen fışkırıyor eşi panikten çırpınmaya başladı koştum doktor odasının kapısını çaldım, hemşireler müdahale ederken uykusu bölünen asistan hanımefendi uykulu uykulu geldi. beni, hastanın eşini,üstelik bir de hastayı öyle bir azarladı ki neymiş efendim bunun için insan rahatsız edilirmiymiş?burda hemşireler ne güne duruyormuş? herşeye doktor mu müdahale edecekmiş...ağzım açık kaldı üstelik başı kapalı suratının nuru kaçmış bu doktor bozuntusu onkoloji uzmanı olacak ölümle pençeleşen hastalara yardımcı olacak..
    ertesi sabah prof ve doçentlerle viziteye çıktı bu pislik... birde anlatıyor dün gece olan biteni ben sadece yüzüne öyle bir baktım ki ağzımı bir açsam arkamda koca servisin tüm hastaları var rahat o senesi yanacak.
    sonradan görmelik, fakirlik, hazımsızlık paçasından aktığı için onu okutan anaya babaya acıdım allah a havale ettim allah böyle doktor olacakların önüne koca taşlar koysun bunların insafına kimseyi muhtaç etmesin
  • yurtdışında çalışan bir inşaat mühendisi olarak haftada 14 gün çalışarak o parayı anca alıyorum. türkiye'de çalışsam anca yarısını alırdım, o konuya girmiyorum bile.
    basitçe hesapladım, ben ayda 60 gün çalışıyorum, adam 8 gün. ben 8 gün çalışsam aldığım maaş 8/60=7,5br kat azalacak. 10.000,00tl/7,50br=1333,33tl'ye denk gelen bir maaşım oluyor.
    açlıktan ölürdüm amk.
  • yatarak para kazanmaları yetmez. sizlere kazığı yağlamadan atmaları lazım. çünkü hak ettiğiniz muamele bu. "yata yata para kazanması" başlığında yapsanız, bir tek müteahhitte başlık açılmış.(haklarını yemeyelerim. pezevenkler için de bir başlık açılmış.) onda da tekbir yazı yazılmış. ama öğretmen, doktor, mimar, mühendis gibi mesleklerde gırla gidiyor. aslında sizlere asgari ücreti vermek bile fazla.