şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://www.doktorsitesi.com/ adresiyle hizmet veren yararlı site. uzman doktorlara soru sorup yanıt alabiliyorsunuz.
 • haftalık bülten listesinden çıkmak için bir link vermeyen, bununla ilgili mail atınca "doktorsitesi.com’a e-mail adresiniz ve sifrenizle girerek profil ayarlarinizdan haftalik bilgilendirme maili almayi iptal edebilirsiniz." diye cevap yazan bir site. bu durumda üyelikten çıkmak için izlenmesi gereken yollar şunlar:

  1- sitede dolaşıp şifremi unuttum linkini ara, şansın varsa bul (anasayfada yok zira)
  2- sözkonusu linke tıkla
  3- yeni şifre belirleme mailinin gelmesini bekle
  4- gelen maildeki linke tıkla
  5- yeni şifre belirle
  6- bu şifreyle siteye login ol
  7- profil ayarlarını ara ve bul
  8- orda email ayarlarını ara ve bul
  9- bilumum email listelerinden çıkma opsiyonlarını işaretle

  hiçbir profesyonel sitede e-bülten üyeliğinden ayrılmak bu kadar zahmetli değil. insanları çıkmasını zorlaştırıp mail üye sayısını yüksek tutmak çok ucuz ve site için de zararlı bir yöntem. insanlar bu kadar şeyle uğraşmaktansa spam'e basmayı tercih edebilirler çünkü.
 • soru : sigarayı bıraktıktan sonra omega 3 alınması nikotinin vucuttan atılmasını hızlandırır vucudu temizler damarlarda ki nikotin kalıntılarını temizler diye duydum sizce doğrumudur ?
  cevap : olabilir
  yanıtı veren uzman doktor bu arada.
 • bütün soruların cevabı "cevabı görebilmek için üye olun" olan site.
 • bu sitedeki doktorların bazıları bellki ki sadece "şu kadar soru cevapladı" yazdırmak amacıyla sorulara atlıyor. yoksa, gecenin yarısı gayet spesifik şekilde haftada 1 kez soru sorma hakkı olan kişiler tarafından sorulan sorulara "buradan bir şey diyemem bir doktora gidin!" gibi dahiyane cevaplar vermezlerdi. oradan teşhis koymanı bekleyen var sanki, ayrıca sitedeki soru sahipleri yanına ışınlanacak mı sanıyordun da üye oldun? bu dahiyane cevaptan sonra soru cevaplanmış sayılıyor ve konu kapanıyor.
 • bugün internette gezinirken eskaza denk geldiğim ve sözlüğe girer girmez yanda gözüme çarpan sitedir. hadi bunu da açıklayın doktorlar?!
 • boşuna gezip vakit harcamamanız gereken site. şahsen tıpla uzaktan yakından alakası olmayan şahsımın da yazabileceği tarz yanıtlar var hep.

  misal;

  soru: göğsüm ağrıyor, neden olabilir?

  cevap: üşütmüş de olabilirsin, akciğer kanseri de olabilirsin, bir doktora git derim.

  tabi aslında doktorları eleştirmiyorum, uzaktan doğru teşhis koyacak halleri yok, dolayısıyla her konu "doktora görün"e bağlanıyor.

  konsept olarak saçma bir site.
 • soru : hocam 21. haftamda detaylı ultrosonda dr bey plasente aşağa yerleşimli 1ay sonra yukarı çıkmazsa sorun dedi internetten baktım kötü şeyler yazıyor bu haftadan sonra yukarı çıkarmı hocam ultroson raporunda plasenta pozisyonu : corpus posteriorda / serviksle ilişkisi :aşaği yerleşimli hocam bu plasenta pevira mı demek tşk ederim

  cevap : bu söylenenelerin ne anlama geldiğini seni muayene eden hekimine sorsaydın ya...

  sözlük tadında yazarları pardon doktorları olan site
 • ayrıldığı sözlüsünün başka bir erkekle cinsel ilişkisi olacağı aklına geldikçe yıprananların sorular sorup, bu soruya, siz de başka bir kadınla bunları yaşayacaksınız. madem üzülüyorsunuz neden ayrıldınız? kendinize yeni bir sevgili bulun! diye cevaplar bulunabilinen web sitesi.

  sağlık sorunları için doktorlar sitesi, eksiduyuru varken neden doktora gidelim ki değil mi(!)?
 • gayet faydali bir site. sen netten ne yapmasini bekliyorsun adamin bre cahil demezler mi adama. benim sekerim bilmem kac napmam gerek? adam sana ne desin şimdi ne boyunu ne kilonu biliyor ne beslenme aliskanligini ne anamnezini alabiliyor. xxx yerimde agri var? adam ne desin sana cahil türk evladi ne seni dinkeyebiliyor ne ilgili sonuclarina bakabiliyor belli kj adamlari da biktirmissiniz aptal aptal sorular sorarak teshis icin yardim beklemeyin doktorlardan.