şükela:  tümü | bugün
 • eniyihekim.com sitesinin yeni adı. ne kadar saçma bir değişiklik farkına varsalar ne güzel olurdu?
  docplanner.com arayüzü ve bundan çeviri bir adı kullanmak ... ne gereği vardı bu değişikliğin?
  yıllardır oturmuş bir isim varken docplanner'ın bir parçası olduğunu belirtmek için son derece gereksiz bir değiklik.
  gittigidiyor'un altında nasıl "bir ebay şirketidir" yazıyorsa sen de "bir docplanner şirketidir" yazsan mis gibi olurdu. gerzekçe bir hata.
 • bazen sadece bakarsınız... teşekkürler hayatım <- alttan üçüncü yorum
 • sisteme üye olmadan hakkında olumsuz yorum bulunan hekimlerin sisteme üye olduktan sonra olumsuz yorumları sildirebildiği ve doktorlara sorulmadan profil açan şirket
 • gerçek bir tavsiye sitesi.
  1- öyle iddia edildiği gibi doktorlara ve sitedeki uzmanlara dair eleştirileri de bal gibi yayınlıyor; kendimden biliyorum bana da üç tane yazılmış ve gocunmuyorum.
  2-sizi arıyorlar en az iki kere ve sizin anlattıklarınızı kaleme alıyorlar.
  3-tabii ki kafanıza göre bir dolu hakaret içeren yazılar yazamazsınız çünkü o diplomalar kolay alınmıyor ve doktor sizin işinize gelen yorumlar yapmak zorunda da değil.
  4-...avsiyeediyorum adındaki bir benzeri site gibi milletin tc kimlik nolarını ve mail ve isimlerini de toplamıyor, ...avsiyeediyorum açık şekilde data mining yapıyor ama bunu kimse umursamıyor.
  5- illa ki tavsiye edilmiş bir uzman bulmak zorunda da değilsiniz; örneğin psikolog arıyorsanız; arayın uzmanı konuşun, mail atın cevap geliyor ve sizinle ilgileniyorsa ve konuşmaları da makul ise çalın kapısını, alın randevunuzu.
 • bir doktorla ilgili şikayetimi bir türlü yazamadığım sitedir.

  yazıyı yazdım; ama sürekli "yazıda açıkça rencide edici sözler var. lütfen düzeltin" diye uyarı çıkıyor. yazıyı kaç kere kontrol ettim, cümlelerimi törpüledim biraz daha, en sonunda kuşa çevirdim. yine de yayınlayamadım.

  olumsuz yorum yapmak imkansız olmuş.
 • berbat bi site. iki kez yorum yazdım. siteyle ilgilenen şahsa mesaj attım. ama yok. yayınlamadı beyfendi. geri de dönmedi.
 • olumsuz yorumların kesinlikle yer verilmediği dandik site. sakın salt bu siteye güvenip de doktor falan seçmeyin, sakın. arkadaşımı ciddi manada mağdur etmiş bir doktorla ilgili onlarca 5 yıldızlı yorum var, buna güvenip o doktoru seçti ve ciddi anlamda zarar gördü. düşünsenize kimseyi uyaramıyorsunuz bile.

  en kötü ihtimalle doktorun ismiyle burada başlık açacağız.
 • doktorlar hakkında objektif yorumlar okumak istiyorsanız, ekşi sözlük okuyun, kadınlar kulübü'nde takılın veya hastane kuyruğunda teyzelerle kanka olun, eminim bu sitedeki bilgilerden yararlı olur. zaten, doktorlara para ödetip üye yaparak kazanç sağlayan siteden objektiflik bekleyende hata.

  bu arada, sitenin isminin "doktor takvimi" olduğuna bakmayın. buradaki takvimlere güvenirseniz, tüm doktorların sabah akşam boş boş oturdukları yanılgısına kapılabilirsiniz, çünkü seçim yaptığınızda, takvimler bomboş. siz telefon numaranızı bırakıyorsunuz, biri sizi arıyor, sonra da birlikte bir gün belirlemeye çalışıyorsunuz. e ben ne anladım bu işten? bizim beğenmeyip, yerden yere vurduğumuz mhrs bile bunun yanında teknoloji abidesi kalır.

  soru-cevap kısmına gelirsek, o bölüm de yalan. şu sitede daha bir sorumun cevaplandığını görmedim. bakın, doktorsitesi.com bu konuda çok daha iyi. çoğu doktor, "en iyisi bir doktora görünün." tarzında cevaplar verse de, hiç değilse, burada olduğu gibi, duvara konuşmuş gibi hissetmiyorsunuz.

  sonuç olarak, hastaların umutlarını sömürerek hit alıp; doktorları da "bakın biz şu kadar ziyaretçi alıyoruz, sizin de reklamınızı yaparız." diyerek kandırarak, paralarını almak amaçlı bir site. kısacası, uzak durun.
 • doktorlarla ilgili olumsuz yorumlara yer verilmediğini ilk defa burada öğrendiğim site.
 • şimdi burada kendisini klink psikolog gibi tanıtan, ünvanlarını abartıp daha çok para kazanmak için yetişkin terapisi yaptığını iddia eden şarlatandan hallice bir vatandaş var.

  ve mevzubahis doktor pazarı sitesi, uzun uğraşlarım sonucu onaylanıp yayınlanan olumsuz yorumumu 2 hafta içerisinde yine bu şarlatan arkadaşın şikayeti ile silmişler. ben itiraz edince ilk numara olarak, daha önce hiç bana göndermedikleri bir mail'i forward'layarak ''yorumunuz için yeniden değerlendirme talebi* geldi, 7 gün içinde onaylamazsanız silinecek, dilerseniz yorumunuzu tekrar girebilirsiniz diye mail attılar. ben yorumu noktasına virgülüne dokunmadan tekrar gönderince bu sefer bir başka numara ile tekrar sildiler, bu sefer ki açıklamaları da ''uzman görüşü alıp sildik'' oldu. * *

  yani diyor ki biz parasını yedikten sonra doktormuş şarlatanmış çok umrumuzda olmaz, mağdursanız gidin başka yere yazın.

  o yüzden sakın bu doktor pazarlama sitesine güvenmeyin. hakkında yayınlanmamış 10 tane negatif yorum ama yayınlanmış 20 tane fake pozitif yorum olan birine güvenip canınızı emanet ediyor olabilirsiniz.