şükela:  tümü | bugün
  • uzman performans tavanlarını tüm doktorlar alıyormuş gibi gösteren zihniyete kafam girsin.

edit: başa kalan başlık.

doktorların ek ödemesinin 18 bin lira olduğunu sanan bir andavalın açtığı başlıktır. uzman olmayan doktor ya da diş hekimlerinin performans hesaplamalarına göre tavan limiti memuriyet kıdemlerine göre 5.500-7.500 tl arasıdır. bu miktarlar için istenilen performans puanları çok uçuk olduğundan bu rakamları almak normal bir zamanda imkansızdır. alınan performans hastaneden hastaneye göre, aydan aya göre değişir. hiç performans vermeyen hastanelerin sayısı da oldukça yüksektir.

kısacası bütün şartlar optimum olduğunda alınabilecek en yüksek performans ödemesi verilecek önümüzdeki üç ay. tekrar ediyorum, normalde bu rakamları almak imkansızdır.

entry tutulunca bilgi vereyim dedim. yalan söylediğimi düşünen kuş beyinsizlere bordromu rulo halinde yollarım.

spinapubica isimli yazar arkadaş başlığı açanı yakalamış. teşekkürler.
    https://ibb.co/nk4mk2k
  • öğretmenin doktorun aldığı maaştan rahatsız olanlar hem bedenen hem de ruhen hastadır.

edit: sanki söz konusu paralar kendi cebinden çıkıyormuş gibi yazan danalara söylüyorum.

zamanında iyi bir eğitim almadığınız için cehalet akıl sağlığınızı elinizden almış ve bir doktora görünmediginiz için ağrılarınız sizi ruh hastası yapmış

üzülerek ikinci edit; içinizdeki eğitim düşmanlığına, eğitimli insana karşı duyduğunuz faşizme bir son verin. mevzu para olunca çıldırdınız galiba. öğretmen de doktor da ve buraya sigdiramadigim binlerce meslek bu ülkenin geleceğinin teminatı. elbet bu kötü günler geçer ama bu zihniyete bu virüs çok ağır bir hasar verir söyleyeyim.
  • oğlum alsın hepsi 50 şer bin alsın. risk alıyor adamlar sağlıklarından olucak çoğu.
  • destekliyorum az bile çünkü hayatları tehlike altında. bizim için çaba gösteriyorlar.
  • kendi adıma , kendi verdiğim vergiye dayanarak söylüyorum ;
    helal olsun
    hoş olsun
  • verilebilir. dikkat ediniz corona ile mücadele eden hekime verilebilir diyor genelgede. verilecektir demiyor. sis saniyormusunuz hiçbir hekim bu parayı alsın. hekimin maaşının 3 katı bu devlet döner sermaye verecek . lul. 2 bin verirse öp başına koy. birçok üniversite hastahanesi fazla mesai ücretlerini 3-4 ay geriden yatırıyor. kimde para var versin.

hiçbir hekimin almayacağı paradır efendim. hatta bana göre iş kazası olarak alınacak tazminatları engellemek için verildiği iddia edilen ama verilmeyecek olan paradir.
  • (bkz: okusaydın)
  • alacak tabii. sağlık olmazsa dünyada hayat duruyor. görmüyor musunuz yaşadıklarımızı?

fakat hemşiresinden laborantına kadar herkese gerekli şartlar sağlanmalı, sadece bir gruba değil.
  • az bile vermisler.
  • ben eczacıyım hastalarla birebir temasta bulunuyorum. bir şirketle anlaşıp kendi işyerimi kendim dezenfekte ediyorum. bana yapılan herhangi bir malzeme desteği de yok. açıklanan destek paketinde işime yarar bir madde de yok. üstelik aylık yaklaşık 15 bin lira zararım var. adalet nerede?