• 180bin alsa da konusulmayacak konudur. yanimizda oksuren gordugumuzde cuzzamli gibi kactigimiz gunlerde lafi edilmesi bile anlamsiz....
  • oğlum alsın hepsi 50 şer bin alsın. risk alıyor adamlar sağlıklarından olucak çoğu.
  • destekliyorum az bile çünkü hayatları tehlike altında. bizim için çaba gösteriyorlar.
  • kendi adıma , kendi verdiğim vergiye dayanarak söylüyorum ;
    helal olsun
    hoş olsun
  • verilebilir. dikkat ediniz corona ile mücadele eden hekime verilebilir diyor genelgede. verilecektir demiyor. sis saniyormusunuz hiçbir hekim bu parayı alsın. hekimin maaşının 3 katı bu devlet döner sermaye verecek . lul. 2 bin verirse öp başına koy. birçok üniversite hastahanesi fazla mesai ücretlerini 3-4 ay geriden yatırıyor. kimde para var versin.

hiçbir hekimin almayacağı paradır efendim. hatta bana göre iş kazası olarak alınacak tazminatları engellemek için verildiği iddia edilen ama verilmeyecek olan paradir.
  • (bkz: okusaydın)
  • bu topraklarda, siyasetçilerin maaşı öğretmenlerin ve doktorların maaşlarından az olmalıdır..
  • 18 bin fazla olmus ama 17 bin olacagi dogrudur.
  • ben eczacıyım hastalarla birebir temasta bulunuyorum. bir şirketle anlaşıp kendi işyerimi kendim dezenfekte ediyorum. bana yapılan herhangi bir malzeme desteği de yok. açıklanan destek paketinde işime yarar bir madde de yok. üstelik aylık yaklaşık 15 bin lira zararım var. adalet nerede?
    edit: kim ne kadar para alıyorsa alsın helali hoş olsun. ben kendi meramımı anlattım.
  • benim canım senin ödemediğin vergilerinden artan 18 bin tlden daha kıymetli.... sikime kadar diyip istifa da edemiyoruz , hiç derdim değil 65 yaş üstünün bir virüs yüzünden ölecek olması , 65 yaşının altındakiler de umrumda değil açıkçası, tek önemsediğim şey kendim ve ailem. onlara bişey bulaştırmak istemiyorum.

sikiyim bunların vereceği parayı , maske ver önce maske

(bkz: mutlu musunuz umreciler)
hesabın var mı? giriş yap