şükela:  tümü | bugün
 • aman doktor canım gülüm doktor derdime bir çare. çaresiz dertlere düştüm doktor bana bir çare.
 • (bkz: haberin linkini vereydin iyiydi)

  edit: haberin linki gelmiş de glokalhaber ne a.k?

  edit: olay bariz bi şekilde masumane olmasına rağmen linç etmek için fırsat kollayan çakallara anlam veremiyorum a.k.
  doktor yanlışlıkla girmiş ve kimse zarar görmemiş neyin suçlu araması lan bu?
 • sacma sapan isler. herseyi linc malzemesi yapmayin.

  anlasilan hastanin icerde oldugunu gormemis, banyoyu kullanip cikmis ? hos degil tamam da teshir yok , taciz yok buyuk ihtimalle dikkatsizlik.
 • ayrıca hastalara çok da güvenmeyin. ne manyaklar ne şizofrenler var. doktor o gün hastaneye gelmemiş bile olabilir. hatta hasta odasında duş bile yoktur belki, o derece. abartmıyorum.

  zorunlu edit: şu entry'nin hastaların doktorlara attığı iftiralara dair genel bir yorum olduğunu anlamayıp da özelden küfürlü mesaj atıp "haberi oku" diyenlerin alayının amına koyim. yeter lan. önce efendi gibi yazışmayı öğrenin yavşaklar.
 • nöbet ertesi mesaiye devam edilecektir. ama nöbet yüzünden leş gibi olunmuş, sakallar uzamıştır. duş almak lazımdır. traş olmak gerekir. ama öptüğümün o lüks görünen hastane yönetimi nöbetçi doktora böyle olanaklar sağlamayı her nedense unutmuştur.

  ne yapılır?

  kat hemşiresine/sorumlusuna gidilir "bacım boş oda var mı? ben bi duş alayım" denir. kat hemşiresi "şu oda boş" der. nöbetçi doktor da o odaya gönül rahatlığı ile girer, duşunu alır, traşını olur.

  daha önce defalarca yapıldı, şu anda da yapılıyor. bundan sonra da yapılacak.

  sonuç olarak oda numarası ya yanlış söylendi veya yanlış anlaşıldı.
  anlatılandan anladığım olay bu şekilde. büyütülecek bir durum yok.

  ekleme: doktorun dolu odaya girmesi doğru değil elbette. ama durum basit bir yanlışlık. özür dilenmesi, gönül alınması gereken bir durum. "oha! nasıl girer?" diye abartı tepki verilecek bir durum değil kişisel fikrimce.
 • kolon kanseri ve bağırsak kanseri iki kardeş için “belki doktora vermiştir” “amları kanayasıcalar” gibi cümleler kurabilen orospu çocuklarının varlığını göstermiştir. ya siz gerçekten safkan, duru, damıtılmış birer orospu çocuğusunuz.
 • ne olursa olsun illa ki mağdur tarafı suçlayan tuhaf bir grup var. haberi sonuna kadar izleyince doktorun bile odayı boş zannederek içeri girdiğini itiraf ettiği açıklanıyor, hâlâ kızları suçlayanlar var.

  doğru ama, o saatte hastane odasında ne işleri varmış ki kızların?
 • doktor olunca yapılacak ufak şımarıklıklardan mı yoksa hasta yakınlarının abartması mı belli olmaz bu tür işler.
 • yaz günlerinde özellikle bu konudan muzdarip çok sağlık çalışanı var, özellikle doktorlar. yazın saatlerce çalışıyorsunuz ve leş gibi oluyorsunuz. millet evinde rahatça duşunun alırken siz sabaha kadar it gibi koşturduğunuz için ve dahası akşama kadar tekrar devam edeceğiniz için duş almak bir zorunluluk haline geliyor. bizler de aldık. serviste boş hasta odası varsa girersin duşunu alır çıkarsın. bu böyle mi olmalıdır peki? elbette hayır. sizin de bir insan olduğunuzu hatırlayan hastane yönetimi duş imkanı sağlamalıdır. biz de meraklı değiliz ulu orta duş almaya. insana değer yok ki anasını siktiğim ülkesinde.