şükela:  tümü | bugün
  • aman doktor canım gülüm doktor derdime bir çare. çaresiz dertlere düştüm doktor bana bir çare.
  • (bkz: haberin linkini vereydin iyiydi)

edit: haberin linki gelmiş de glokalhaber ne a.k?

edit: olay bariz bi şekilde masumane olmasına rağmen linç etmek için fırsat kollayan çakallara anlam veremiyorum a.k.
    doktor yanlışlıkla girmiş ve kimse zarar görmemiş neyin suçlu araması lan bu?
  • sacma sapan isler. herseyi linc malzemesi yapmayin.

anlasilan hastanin icerde oldugunu gormemis, banyoyu kullanip cikmis ? hos degil tamam da teshir yok , taciz yok buyuk ihtimalle dikkatsizlik.
  • ayrıca hastalara çok da güvenmeyin. ne manyaklar ne şizofrenler var. doktor o gün hastaneye gelmemiş bile olabilir. hatta hasta odasında duş bile yoktur belki, o derece. abartmıyorum.

zorunlu edit: şu entry'nin hastaların doktorlara attığı iftiralara dair genel bir yorum olduğunu anlamayıp da özelden küfürlü mesaj atıp "haberi oku" diyenlerin alayının amına koyim. yeter lan. önce efendi gibi yazışmayı öğrenin yavşaklar.
  • nöbet ertesi mesaiye devam edilecektir. ama nöbet yüzünden leş gibi olunmuş, sakallar uzamıştır. duş almak lazımdır. traş olmak gerekir. ama öptüğümün o lüks görünen hastane yönetimi nöbetçi doktora böyle olanaklar sağlamayı her nedense unutmuştur.

ne yapılır?

kat hemşiresine/sorumlusuna gidilir "bacım boş oda var mı? ben bi duş alayım" denir. kat hemşiresi "şu oda boş" der. nöbetçi doktor da o odaya gönül rahatlığı ile girer, duşunu alır, traşını olur.

daha önce defalarca yapıldı, şu anda da yapılıyor. bundan sonra da yapılacak.

sonuç olarak oda numarası ya yanlış söylendi veya yanlış anlaşıldı.
    anlatılandan anladığım olay bu şekilde. büyütülecek bir durum yok.

ekleme: doktorun dolu odaya girmesi doğru değil elbette. ama durum basit bir yanlışlık. özür dilenmesi, gönül alınması gereken bir durum. "oha! nasıl girer?" diye abartı tepki verilecek bir durum değil kişisel fikrimce.
  • kolon kanseri ve bağırsak kanseri iki kardeş için “belki doktora vermiştir” “amları kanayasıcalar” gibi cümleler kurabilen orospu çocuklarının varlığını göstermiştir. ya siz gerçekten safkan, duru, damıtılmış birer orospu çocuğusunuz.
  • ne olursa olsun illa ki mağdur tarafı suçlayan tuhaf bir grup var. haberi sonuna kadar izleyince doktorun bile odayı boş zannederek içeri girdiğini itiraf ettiği açıklanıyor, hâlâ kızları suçlayanlar var.

doğru ama, o saatte hastane odasında ne işleri varmış ki kızların?
  • ben de hastanede yatarken gece vardiyasında hemşireler benim odamdan duş ali, fön çekip çıkıyorlardı. yalnız hiç iki hemşire olmamıştı, alacağın olsun sağlık sektörü.
    çok bencilsin hastaya bir hemşire, doktora iki hasta.
    muhtemelen hastanın odada olmadığı bir zamanda odaya girmiş duşunu almış, traşını olmuş doktordur. odanın boş olduğunu düşünmüştür.
  • doktor olunca yapılacak ufak şımarıklıklardan mı yoksa hasta yakınlarının abartması mı belli olmaz bu tür işler.