şükela:  tümü | bugün
 • hastasıyım kelimesinin, mecazı da kapsar hale gelmesine yol açan birey. 1. tekil kişi. ben yani. lakin ki ileri seviye pişmiş tavuk kısmetimle, rezilliğin tadını çıkarttım.

  adam dermatolog. ben de gittim yaban ellerde (das is doçland) türkçe konuşuyo, on saat derdimi almanca/ingilizce melezi bir tarzancayla anlatmak zorunda kalmam diyerekten verdim gugıla aramayı. dedim berlin dermatolog, gönder gelsin.

  neyse buldum işte birini. tipine filan da baktım tabii hemen, belli olmaz bu işler diyerekten sevgilim olur musun filtresinden geçirdim. meeeh, yani saçlar filan bi tırt, çok bi karizmatik gelmedi. yine de sabah efendi gibi giyindim, parfümlerimi sürdüm (evet dermatoloğa giderken parfüm sıkan bir geri beyinim. neyysss) neticede dermatolog ve özel bir merakı yoksa götümü görmek istemeyecektir diyerek, sadece dış giyimle ilgilendim.

  baya itiraf.com'a bağladım şu anda neyse. bebişimi görünce ben bi hasss oldum, o gugıl görsellerdeki faremsi adam sen git, lokumsu bebeksi bi şey çık. benim tabii çene düştü. hiç gidesim yok. ay dedim bi de gelmişken benim şu benlere mi baksak? dedi hay hay, üstünüzü çıkartın lütfen. dedim hı? dedi "gömleğinizi çıkartırsanız, sırtınıza vs de bakalım."

  hemşiraaanıma bakıyorum, ofdeligönül-faredendönmebebişevksuya bakıyorum. çıkmaza girdim.
  kollarımın altı kıllı, sütyenim mıymıntı sütyeni... öylece kaldım adamın karşısında. şimdi ben bu adama nasıl yüriycem daha kardeşim? nerde kaldı benim gizemli hallerim? edalarım? pembe sıçan popom? bebek götü kol altlarım?

  dakka bir gol bir, adam flört aşamasına geçemeden 25 senelik evli halimizi gördü. verdim kılları, verdim mıymıntı sütyeni... daha da bi şey çıkmaz burdan.

  üzdün beni splinter. bi de tatlı tatlı gülümsüyo namussuz.... efkarımdan lazer epilasyona başlamayı düşünüyorum.

  ih bin ayn idiyot. heravzundibayndır.

  ---

  edit: instagram stalking ltd a.ş. sağ olsun bir sır daha aydınlatıldı:
  suratı ortalama, fiçudu taş gibi bir sevgilisi var(mış). kesin sütyenleri de güzeldir gaddemitin. pembe bok.
 • hastasına hallenen doktordur.
  zaaf arayan sik kafalı doktordur.
  görevini kötüye kullanan o.ç dur.net

  edit: entrymi anlamayan tiplerin neden anlamadığını düşünürken aynı tiplerin yazdığı başlıklara ve enteylere bakınca anladım nedenini.
  gizel turnusol oldu.
  he koçum he... başlık bu, entry bu algısı yarat.
 • gerizekalıların anlamadığı hastadır. adam diyor ki “doktorundan hoşlanan hasta” gerizekalı diyor ki “hastasına hallenen doktordur”. türkçe hocasını hürmetle andığım.
 • (bkz: platonik aşk)

  belli başlı meslek erbaplarına aşık olmak yasak bu iğrenç ülkede. aşağılanmaktan başka göreceğiniz karşılık olmaz. yazık etmeyin kendinize.
 • erotomania durumuna basit bir örnektir...
 • öğretmeninden hoşlanan öğrenciye benzer
 • belki de migreni vardır ve başının sertçe sıkılması onu etkiliyordur diyebileceğim hasta. çünkü migren ağrısı rezalet bir şey ve ne kadar sert sıkılırsa o kadar iyi geliyor.

  gerçi doktor sıkması ve mıncırması diye bir şey var veya bana hep eli ağır olanlar denk geldi bilemiyorum. 1.5 sene önce midem ağrıyordu doktor ağrıyan yeri bulayım derken öyle bir bastırmıştı ki acıdan nefesim kesilmişti resmen.

  doktordan hoşlanmıyordum tabii. siz de hoşlanmayın ya hipokrat yemini falan adamın/kadının başını yakmayın bari lol. hiç olmadı tinder açın en kötü ''doctors only'' neyin yazarsınız daha garanti.