• hastasıyım kelimesinin, mecazı da kapsar hale gelmesine yol açan birey. 1. tekil kişi. ben yani. lakin ki ileri seviye pişmiş tavuk kısmetimle, rezilliğin tadını çıkarttım.

adam dermatolog. ben de gittim yaban ellerde (das is doçland) türkçe konuşuyo, on saat derdimi almanca/ingilizce melezi bir tarzancayla anlatmak zorunda kalmam diyerekten verdim gugıla aramayı. dedim berlin dermatolog, gönder gelsin.

neyse buldum işte birini. tipine filan da baktım tabii hemen, belli olmaz bu işler diyerekten sevgilim olur musun filtresinden geçirdim. meeeh, yani saçlar filan bi tırt, çok bi karizmatik gelmedi. yine de sabah efendi gibi giyindim, parfümlerimi sürdüm (evet dermatoloğa giderken parfüm sıkan bir geri beyinim. neyysss) neticede dermatolog ve özel bir merakı yoksa götümü görmek istemeyecektir diyerek, sadece dış giyimle ilgilendim.

baya itiraf.com'a bağladım şu anda neyse. bebişimi görünce ben bi hasss oldum, o gugıl görsellerdeki faremsi adam sen git, lokumsu bebeksi bi şey çık. benim tabii çene düştü. hiç gidesim yok. ay dedim bi de gelmişken benim şu benlere mi baksak? dedi hay hay, üstünüzü çıkartın lütfen. dedim hı? dedi "gömleğinizi çıkartırsanız, sırtınıza vs de bakalım."

hemşiraaanıma bakıyorum, ofdeligönül-faredendönmebebişevksuya bakıyorum. çıkmaza girdim.
    kollarımın altı kıllı, sütyenim mıymıntı sütyeni... öylece kaldım adamın karşısında. şimdi ben bu adama nasıl yüriycem daha kardeşim? nerde kaldı benim gizemli hallerim? edalarım? pembe sıçan popom? bebek götü kol altlarım?

dakka bir gol bir, adam flört aşamasına geçemeden 25 senelik evli halimizi gördü. verdim kılları, verdim mıymıntı sütyeni... daha da bi şey çıkmaz burdan.

üzdün beni splinter. bi de tatlı tatlı gülümsüyo namussuz.... efkarımdan lazer epilasyona başlamayı düşünüyorum.

ih bin ayn idiyot. heravzundibayndır.

---

edit: instagram stalking ltd a.ş. sağ olsun bir sır daha aydınlatıldı:
    suratı ortalama, fiçudu taş gibi bir sevgilisi var(mış). kesin sütyenleri de güzeldir gaddemitin. pembe bok.
  • beyin cerrahıyım.
    bugün bir hastamın, ileride geçireceği yüksek ihtimalli felç sebebiyle, evli olup olmadığını öğrenmek istedim, büyük ihtimalle refakatçi ihtiyacı olacak.
    umarım beni yanlış anlamamıştır.
  • (bkz: platonik aşk)

belli başlı meslek erbaplarına aşık olmak yasak bu iğrenç ülkede. aşağılanmaktan başka göreceğiniz karşılık olmaz. yazık etmeyin kendinize.
  • hoşlanma değil de yardımına minnettar olmak olabilir.
    tanımadığım bir adamdan hoşlanmak gibi bir deliliğe sahip değilim. adam gece belki yastığın altında bıçakla uyuyor tövbeler olsun. türlü türlü insan var.

cildiyeci doktoruma imkanım olsaydı bir ev hediye veresim dünyaları alıp veresim geldiydi. ölüyordum ama randevu yok diye kimse bakmamıştı , bir tek o baktı kapısına belki 8 kere daha randevusuz gittim hepsinde de baktı bir kez olsun kötü laf etmedi. allah gönlüne göre versin onun ne istiyorsa ne dileği varsa kabul etsin.

ek: adını dahi tam bilmiyorum ama yüzünü biliyorum. hayatta unutmam insan evladı. şimdiye dek gördüğüm sayılı insan evladı doktorlarından biridir.
  • belki de migreni vardır ve başının sertçe sıkılması onu etkiliyordur diyebileceğim hasta. çünkü migren ağrısı rezalet bir şey ve ne kadar sert sıkılırsa o kadar iyi geliyor.

gerçi doktor sıkması ve mıncırması diye bir şey var veya bana hep eli ağır olanlar denk geldi bilemiyorum. 1.5 sene önce midem ağrıyordu doktor ağrıyan yeri bulayım derken öyle bir bastırmıştı ki acıdan nefesim kesilmişti resmen.

doktordan hoşlanmıyordum tabii. siz de hoşlanmayın ya hipokrat yemini falan adamın/kadının başını yakmayın bari lol. hiç olmadı tinder açın en kötü ''doctors only'' neyin yazarsınız daha garanti.
  • sarışın kadın pp'li birisi a0 türkçeyle tavsiye entrysi yazıyor, sağ olsun ekşinin yardımsever erkek suserleri getir kuryesi gibi son sürat imdada yetişiyor.

biz şurada geberiyoruz desek kimsenin zikinde olmaz mk.
  • doktoru zor durumda bırakır.
  • tayyip erdoğana gönül vermiş insanla aynı klasmandadır.

gereğinden fazla egoya maruz kalınca devreleri yanabiliyor insanın mazur görmek lazım
  • sahibi vardır onun hiiiç heveslenmeyin.
hesabın var mı? giriş yap