şükela:  tümü | bugün
 • asla kullanmayı düşünmediğim, kafasına göre bir gecede paralı olup bir anda tekrar ücretsize dönebilen site. **
  atama sürecinin ortasında evrak işleri ile uğraşırken zaten belirsizlikler içinde kıvranmış bir döneme bir gecede paralı yapar siteyi bir videoyla.

  sahibi facebook sayfasından işine gelmeyen yorumları siler, ekşi sözlükte kendisi veya başkaları aracılığı ile yorum yapan yazarlara hakaretamiz mesajlar atar/attırır. hatta işine gelmeyen formata uygun entryleri bile gerekçesiz sildirir. "silkelemek" kelimesinin gge sebebi olabileceğini öğrendim sağolsunlar. tdk

  bağışlar buralara mı gidiyor acaba diye merak ediyor insan.*

  edit: özellikle kullanım şartnamesindeki bazı maddeleri okursanız siz de oraya yazdığınız hassas kimlik bilgilerinin ve iletişim bilgilerinizin kimlere satıldığını merak edeceksinizdir.*** şu karışık dönemde bu kadar kimlik bilgisini bu kadar gizlilik vaadetmeyen bir organizasyona vermek ne kadar doğru, onun takdirini size bırakıyorum.
 • yukarıdaki yalanlar kendi sayfası denilen facebook grubunda yazılsa eminim silinmeyecek olan websitesidir (link). çok insana fayda sağlamış, çok insanın teşekkürlerine mazhar olmuştur. yukarıdaki gibi saçmalıkları yazanlara rağmen, fayda sağlamaya da devam etmesi umulmaktadır.
 • (bkz: isa basan)