• fırsatı bulmuş şovu yapmış. ortayı gol yapmış.
  • bi kahve içmeyi dahi beceremeyenler ülkeyi yönetemez, gelsin ona kahve içmeyi öğreteyim.

imza: malum kişi.
  • sanırsın tavernada çakır keyif olduktan sonra garsonun son anda ikram olarak getirdiği birayı yere dökmüş ardından gelen kahkahaları ise ben bu şekilde bastırırım tarzında bir havası var.
  • orada tevazu prim yaptığı için gösteriş yapıyor olabilir.
    peki orada neden tevazu prim yapıyor? çünkü eğitimleri bunu gerektiriyor ve halk olarak bunu istiyorlar, peki bir başbakan uzaydan mı geliyor? hayır o da o halktan çıkıyor.

yani gösteriş veya değil, sonuçta orada neyin geçer akçe olduğuna bakın. bir de bizde geçer akçeler neler onlara bakın. umarım anlatabilmişimdir.
  • şöyle bi ülke haline gelebilmek için sabırsızlanıyorum. adamların keyfi gayet yerinde anasını satayım ya.

yukarıda da prim yapıyor demiş birkaç arkadaşım. prim yapsa ne olur? bizimki prompter bozulduğunda gel bakiiiiim buraya der, adam gülerek kahve temizliyor.

bunu kameraların önünde yapması bile sempatik bir davranış, mütevazi yani.

sonuca bakarsak, kahveyi temizledi.
  • (bkz: fako)

beri bak beri beri.
  • mobbing değil mopping yapmaktadır.

eheheheh...
  • mecliste kahvesi yere dökülen hollanda başbakanı mark rutte'nin, meclisin temizlik görevlilerinin alkışları eşliğinde yerleri kendisi temizlemesi olayıdır. sanırım şu medeniyete ulaşmamıza bir 100 yıl daha var.

işte insanın içini ısıtan o görüntüler;

https://m.facebook.com/…31473753&id=185916871450151

https://youtu.be/o6ozcl_biz0
  • şimdi bu var ya amma paspas çeker hee!!!
    şunun tipe bi baksana moruk.
    amk hakan balamiri, bu nasıl tip lan bu?
  • hollandali insanlarin hicbir isi kucumsememesinden kaynaklanmaktadir.

bizde insanlarin cumle kurarken, su su meslege "bile" saygi gosteriyorum dedigi hicbir meslegi kucumsediklerini ben gormedim.

edit: biri videonun yorumlarinda biri neden boyle yaptigini aciklamislar ve akpli diye linc edilmis yazmis. usenmedim yorumlara baktim, hollandada vergi seviyesi %67 oldu ve 2012den beri zam yapilmiyor yazmis adam. baska soyleyecegim bir sey yok. adam yuksek enflasyon olmamasinin falan ne oldugunu bile bilmiyor ama yorum yapma hakkini kendinde goruyor.
hesabın var mı? giriş yap