• zor koşullar altında yaşamasına rağmen her yıl çocuk yapan, yaptığı çocuklara sahip çıkamayıp oldukça kötü koşullarda yaşamalarına neden olan, buna karşın devlet 8 çocuğun hayat koşullarını iyi hale getirebilmek için sahip çıkması karşısında tehdit eden kişi beyanı.

şermin zil "cemil bey ile çok sıkı ilişkiler içerisindeyiz. cemil beye gerekli maddi yardım yapıldı. ikili ilişkilerim sayesinde haftada 2 defa ev ve çocuklarını temizlemek için bayan görevlendirdim. ama yaptığımız bütün çabalara rağmen cemil bey her sene bir çocuk daha dünyaya getirmeye devam etti. onu tanıdığımızda 4 çocuğu vardı. çok bakımsız pislik içerisindeki bir evdeydi ama cemil bey bizim söylediğimiz hiçbir şeyi kabul etmedi. her yıl bir çocuk yapmaya devam etti, çocuk sayısı 9 oldu. hanım efendiyi görseniz zayıflıktan ölmek üzere ve çocuklar inanılmaz bakımsız durumdalar.alıyoruz yurda bu defa cemil bey gidebilecek her yere gidiyor, her gün bizim kuruma geliyor. verince çocuklar bakımsızlıktan ölecek duruma geliyor. yani daha fazla açık seçik konuşmayayım cemil beyi utandırmak istemiyorum"

çoban cemil bilmez, “`küçük çocuğumu evimi kendimi yakarım`” diye tehdit savurdu.
  • kaymakam doğru konuşmuş. devlet sahip çıkmış işte daha napsın
  • adamın gözünde sperm ve yumurtadan ibaret demek ki o çocuk.

ne olacak bir daha yapar. çok basit
  • bu efendinin oyu ile biricik çocuğunun üzerine titreyen insanın oyu eşit kardeşim.

platon tanımlamış kardeşim tee ne zaman:
    "demokrasi, bir eğitim işidir." devamını merak eden "devlet"i okusun.
hesabın var mı? giriş yap