• tınaztepe kampüsünde domuz ve atlara rastlamak mümkündür
  • 2008 yılı işletme fakültesinden mezun olduğum okulum.bizim nesil bilir o dönem (bkz: emin alıcı) rektördü gerçekten küçük bir ticarethaneden farkı yoktu. bir çok kötü olayla anılması çok üzücü
  • farabi ile anadolu universitesinden geçiş yaptım buraya , ilk gün güzel bir üniversite görüntüsü verdi daha sonra fakülteye girince fark ettim ki fakültenin içinde oturabileceğin hiç bir yer yok,kampüs küçük oldugu için heralde dedim daha sonra gün geçtikçe fark ettim ki burda öğrenci ye zerre saygı yok, tuvaletlerde bile burası personel tuvaleti burası öğrenci tuvaleti diye ayırmışlar, zaten egitim fakültesinin oldugu kampüsün yüzde 80 civarını personel araçlarına ayrılmış park yerleri kaplıyor,gerisinde de öğrenciler iki büklüm sağda solda oturuyorlar, öğrencinin kendini ikinci sınıf insan gibi hissetmesi için herşey düşünülmüş.

sınava girmek bile ayrı işkence, sınav saatlerini öğretmenler kafalarına göre değiştiriyorlar,sınav yerlerini değiştiriyorlar öyle ki sınav yerini bulmak ihtiyaç odası nı bulmaktan daha zor.

öğretmene soruyorsun nerde sınav olucaz diye

-if you have to ask, you'll never know. if you know, you need only ask.

diyor.

daha çok şey var anlatılacak ama özetle bürokrasi ve teknolojinin uğramadığı bir yer burası.
  • aöf sınavları gününde sabah oturumuna gittiğim hengamesinden okuma aşkımın kaybolduğu öğleden sonra ki oturuma katılmama kararı almamı sağlayan kampüstür.
  • izmir'den dolayı bu kadar ilgi çeken bir üniversite bu okul bu kadro ve imkânlarla iç anadolu'nun bir ilinde olsa hiç bu kadar öğrencisi olmaz taban puanları bu kadar yüksek olmazdı
  • o da bi şey mi? ege üni kazandım diyip aliağa'da okuyanlar var
  • belli alanlarda çok kaliteli olan okuldur. diğer bölümlerindeki akademisyenlere lafım yok fakat öğrenci profili mezun olalım yeter kafasındadır. ana kampüsü güzeldir fakat çok fazla dağ. içerisinde yurtlar olsa bence güzel bir kampüs.
  • mezun olduğum üniversite. güzel günlerim geçti. insan zaman geçtikçe o günleri daha çok özlüyor.
  • çoğu üniversitenin erasmustaki öğrencilerine geri dönün çağrısı yapmasına rağmen hala kendi öğrencilerini mevcut durum ile ilgili bilgilendirmemiş üniversitedir. önümüzdeki hafta anca toplanıp konuşacaklarmış konuyu.
  • burayı okuyan ve benzer sorulara sahip olanlar için özet geçeyim,

deuzem'in yönergelerine göre uzaktan eğitim microsoft teams üzerinden gerçekleştirilecek. hocalarınız sizlere ders kodları verecek ve siz bu ders kodları üzerinden ilgili gruplara kaydolacak, normalde dersiniz hangi günün hangi saatine denk geliyorsa o saatlerde hocalarınız ile birlikte dersinizi işleyeceksiniz.

ara sınav tarihlerinin akıbeti önümüzdeki günlerde belli olur, çünkü hastalıkla ilgili bir belirsizlik söz konusu. yani beklenilenden daha sonra da ara sınavlar yapılacak olabilir. ancak final tarihlerinin temmuz'a sarkacağını iddia etmem mümkün.
hesabın var mı? giriş yap