şükela:  tümü | bugün
  • yıllar sonra gelen edit: kendisinin ortaya çıkma sebebi olan bileşenleri dağıttıktan sonra, bambaşka bir varlığa dönüşen twitter odaklı "haber ajansı". yazık oldu...

twitter'da mutlaka takip edilmesi ve destek çıkılması gereken haber ajansı. gerçekten çok önemli bir proje ve acilen yayılması gerekiyor. ilk büyük sınavını bugün verecek!. bugün yardım etmicez de ne zaman edicez! ı
  • bu gün kesinlikle takip edilmesi gereken haber ajansı. yurt genelinde paylaştıkları haberlerle başka haber ajanslarına bakmanıza gerek kalmıyor.

uygunsuzluklardan şimdiden haberiniz oluyor yani.
  • saniyesi saniyesine yerel seçimlerin nabzını tutarak fevkalade bir başlangıç yapan, yeni bir yurttaş haberciliği oluşumu/platformu.

sabahtan beri "akp'ye ait sahte oy pusulaları" ve benzeri faaliyetleri hızla ve istiflerini bozmadan yayınlıyorlar. ben bunu duymaktan yoruldum, onlar yayınlamaktan yorulmadı. harikalar.
  • bir süredir ciddi eleştiri alan ve ayrılmaların yaşandığı oluşum.
  • türkiye'de yurttaş haberciliğin içinin boşaltılmasına ve bir sürü güzel insanın hevesinin kaçmasına sebep olan oluşum.
  • teröristler öldürüldükçe karalar bağlayan enteresan bir haber sitesi.
  • 24 haziran 2018 seçimlerinden önce tekrar gündeme gelen, nihat sırdar'ın duyurusuyla haberdar olduğum haber sitesi. twitter hesapları epey aktif şu aralar.
  • sözlükte açık açık reklamını yapan haber twitçisi. her haberin başlığı açılıyor. link veriliyor. hangi linke tıklasam karşıma bu çıkıyor.

youtube kanalımızın linkini ilgili başlığa ekledik diye hesabımız uçuruldu. moderasyon naber.