• kardeşim bizde saygı duyuyoruz ama saat 9u 5 geçe ayakta dikilerek "bakın ben saygı duyuyorum" diye milletin gözüne sokmuyoruz. şu an öyle bi hal aldı ki bu durum, bunu siyasi yorumlayanlar var. ne alakası var kardeşim ben toplumun bu saçma tabuları yıkması gerektiğini düşünüyorum. insanlar dikiliyor aman bende dikileyim tip tip bakmasınlar düşüncesiyle dikilenler var. trafikte aracından inip dikilenler var. yapmayın etmeyin şu tabuları yıkın. ben 9u 5 geçe dikilmedim diye vatan haini değilim.
  • 365 günün birinde 1 dakika durmayarak tabuları darmadağın eden beyinleri bize sunan başlık. vay amk ne büyük iş yaptın, bir devrim gerçekleştirdin. isteyen durur istemeyen durmaz hacı, zaten cezası yok, durmayanı döven de yok ilkel dinciler gibi. ama kendini de bir b.k zannetme tabu mabu diye. bizim memleketin isyankarı de pek sefil oluyor ya.
  • 1 dakika ayakta dikilmekten şikayet edenler, ezan okununca ayağını indir, yattığın yerden doğrul, müziği kapat, televizyonun sesini kıs diyenler genelde. tabular demişken, yıkılacaklar listesinde 'saygı duruşu'ndan(!) daha önce gelen saçmalıklar var.
  • (bkz: orospuluk)
hesabın var mı? giriş yap