• (bkz: 08506600630)

tablet pc dolandırıcıları tarafından arandığım numara.
  • hiçbir işe yaramayacak olan veritabanı. dolandırıcılık amacıyla her gün yüzlerce yeni sahte hat açılıyor. var olan hatlar ise kısa süre kullanıldıktan sonra ilk şikayet üzerine genelde kapatılıyor. bu nedenle burada oluşturulacak bir veritabanı ile dolandırıcı piyasasını takip etmek mümkün değil.
  • en son maksimum danışmanlık hizmeti diye bi yerden aradılar. dediklerine göre geçen sene telefonda ben bir senelik ücretsiz danışmanlık hizmeti almayı kabul etmişim. işte kabul ettiğim için şimdi ödeme yapmak zorundaymışım. dedim hangi tarihte yapmışım bunu. öyle bi tarih verdi ki, kuzenimin kocası ölmüş cenazeyle falan uğraşıyoruz, o gün telefon bile yok yanımda. olsa bile danışmanlık hizmeti alacak bi durumum yok. ben böyle bi şey kabul etmedim dedikçe bastırıyor karşıdaki şirret kadın. tamam ses kaydım vardır sizde kabul ettiğime dair veri tabanınızda. dinletin bakalım. kadın ciddi ciddi azarlamaya başladı savcılığa gitmeniz lazım sizinle mi uğraşıcaz ya 2000 lira danışmanlık ücretini ödeyeceksiniz ya da iptal için 400 lira yoksa icra yoluna gideceğiz. inadına sakin kalmaya çalışıyorum. car car car beyin hücrelerimi öldürdü. bi yerden sonra dayanamadım bi başladım küfretmeye. başta ayıp vs bi şeyler dedi ama o kadar uzun küfrettim ki dayanamadı kapattı. hemen emniyeti aradım, bi memur çıktı adam da isyan etmiş artık bugün aynı yeri şikayet eden 30. kişisiniz aman ha kuruş vermeyin vs. verir miyim lan ben? maltepe pazarı görmüş ankara bebeleriyiz bize sökmez bunlar
  • (bkz: truecaller)
  • (bkz: 02124440375)
  • (bkz: 02125050375)
  • (bkz: 02128240566)
  • 1- 05416927671, 05336006690, bu iki numara sahibinden com'da mal alıp satmaya çalışarak dolandırıcılık yapıyorlar. adı da tr de en çok kullanılan isim olan "mehmet demir"
    2- 05531440898 - dolandırıcı mı tam emin olamadım. telefonun diğer ucundan engelliler için tiyatro bileti satmaya çalıştığını biliyorum.
  • 05050921817, sahibinden com üzerinden dolandırıcılık yapıyor.
hesabın var mı? giriş yap