• iki yüzlü ekşicidir. sabah saatlerinde 4,54 ü gören dolar hamdolsun sözlü müdahale ile 4,40'a düştü. inşallah 24 haziranda reis yeniden seçilince 1 dolar=1 tl olacak.
  • olm müsade etseydin de önce bi sus pus olsaydık lan. bu ne hız. bu arada dolar tekrar 4.43 panpa.
  • nazar değdi.
  • "dolar x.xx olunca susan eksici" paritesi yukselmis. daha once hic 4.40'tan sus pus olmamistim. en son 4.10'dan sus pus olmustum.

bir dahakine 4.60'tan sus pus olmayi bekliyorum eksici olarak.
  • 1 dolar = 1 tl dediniz ve kaybettiniz.
  • muhtemelen dün 4.38'lerde olan doların ne ara 4.40'a düştüğünü kaçırmış olan ekşicidir.
  • yanlış yapıyordur. doğrusu, dolar 1 liraya ve altına düşene kadar konuşmalıdır. bir merdiven düşünün, doları da o merdivenle çatıya çıkmaya çalışan kişi olarak görün. merdivende bir basamak aşağı inince düşmüş mü olur?

kimse dolar bir basamak düşünce ekonomi çok iyi, bak dolar düştü bık bık edebiyatına girmesin. 1 dolar 1 lira'nın altına inerse işte o zaman düşmüş olur.
  • baslik acilisi olan entry'de "...inşallah 24 haziranda reis yeniden seçilince 1 dolar=1 tl olacak..." ifadesini gorunce, reis en son secildiginde 1 dolar=1 tl miydi? sorusunu sorduran baslik
  • sanki 1.90'a düşmüştür
  • bence hiç birimiz ilgilenmesek kendiliğinden üzülür düşer ya...
hesabın var mı? giriş yap