şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pkk, daeş, fetö, dhkp-c, el nusra, hizbullah, mlkp, ypg, pyd, haşdi şabi, asala, ira, pjak, el kaide, boko haram, taliban maşası olmuş; cia ve mossad ajanı acınası haldeki ekşicidir. dolar'ın 4 lira olmasının ardında kimlerin olduğunu, hangi şer odaklarının ve hangi ihanet şebekelerinin bu kumpası kurduğunu çok iyi biliyoruz. büyük düşünür yiğit bulut'un demeçlerini izleyin biraz, ekonomi bilginiz olsun! üstad necip fazıl ne demişti: unutulanlar unutanları asla unutmazlar! biz de sizi unutmayacağız ekşiciler!

durmak yok yola devam!

edit: sayın cumhurbaşkanımız haşmetmeaplarının planı yok mu sanıyorsunuz? yazık size!

edit2: eğer merkez bankası reis'i dinleyip faizleri düşürseydi dolar 4 lira olmazdı. vakit reis'in yanında durma vaktidir!

edit3: hey sen şımarık ekşici! erdoğan-bahçeli ittifakını hazmedemiyorsun. bundan dolayı da dolar 4 lira olunca cumhur ittifakı'nın dağılacağını sanıyorsun, komiksin!

edit4: çatlasanız da patlasanız da reisçiyiz!

edit5: dolar 4 lira oldu, mertlik bozuldu :(
  • arkadaşım merhaba,

pek öyle değil aslında. ülkede üretim yok, gelişme yok, tarım yok, hayvancılık yok, teknoloji yok, kaliteli insan kaynağı yok, üretim yok, üretim yok, üretim yok, son olarak da üretim yok.

bak bence bu yüzden dolar 4 lira.
  • üretim yok?tarım yok?hayvancılık yok? teknoloji yok?

sen ne boka yarıyorsun diye düşünmeden yapamıyor insan?
  • ekşici doların dört tl olmasına sevinmiyor sadece sizin halinize gülüyor,yemeye ekmeğiniz yok halen ekonomi çok iyi diyorsunuz.allah belanızı versin.verdiğiniz oyların cezasını tüm türkiye çekiyor.tez zamanda açlıktan ölün sikik herifler.
  • bu tiplerin tek beklentisi ak parti'nin iktidardan gitmesi. o yüzden dolar yükseldikçe mutlu oluyorlar. halk bu durumdan etkilenince bir daha erdoğan'ı seçmez diye umut besliyorlar.
    yalnız halk her durumda erdoğan'ı seçiyor bunlar da sinirden kuduruyor. bu arada yükselen döviz nedeniyle kendileri de fakirleşiyor. yani bu kur dolaylı yoldan onlara da giriyor aslında.
    bu sefer de ben mutlu oluyorum :)
  • israil lobisinin adamıdır eklemesini de yaptığım ekşicidir.

unutmamalıdırlarki kudüs kırmızı çizgimizdir!
  • entry'leri görünce ''koyduk mu?'' coşkusunu hissettiğimiz kişilerdir.
    dolar konjonktürel olarak dalgalanıyor. akil olan kişi 3,50 seviyelerine çekilince de, 4 seviyelerine çıkıncada bir bok olmayacağını bilen kişidir.
    ekonomist değiliz. bu işlerin literatüründen de çok fazla anlamayız. yalnız yaşadığımız yıllar, gördüklerimiz krizin nereden geleceğini bize öğretmiştir. o kriterlerde yaprak bile kımıldamadığına göre şimdilik rahatız. naçizane önerim, işinize, gücünüze bakınız. kriz patlarsa bir anda hepimize girecektir. merak etmeyin.
  • dolar 4 lira olduğu halde zerre umursamayan, başımızdakilere en ufak bir kusur bulmayan, aman canım ne var ki diyen iktidar yalakalarından kötü değildirler. kaldı ki ceremesini en çok çekenler de bu yalakalardır. 4 lira oldu diye sevinenler değil