şükela:  tümü | bugün soru sor
  • müthiş bir inada sahip tiptir.

ek: abv 5.4 oldu!
  • daha yılan kendisini sokmamistir.
    (bkz: bana dokunmayan yılan bin yaşasın)
  • amariganin oyunu oldugunu dusunuyordur.
  • bahanesi hazır insandır.

asla yanlış insanların yanlış yerlerde olmasına sesini çıkartmaz, kendisi yaşamadığı sürece haksızlık karşısında sesini çıkartmaz, desteklediği şeyin yanlış olabileceğini asla kabul etmez.

daha çok şey söylenebilir ancak ben bunları anlatmaktan yoruldum. eminim benim gibi binlerce insan var.

şuan bile biz xxx senesinde şu kadardan şu kadara çıkan doları gördük bu bir şey mi? diyen insanlar var. bu zamana kadar hep kötüydü diye az kötü gördüğü şeye seviniyor adam. iyiyi hayal edemiyor, vizyon yok.
  • rte anamı sikse anamda suç bulurum diyen adamı gördükten sonra artık şaşırmadığım güruh.
  • hep 50 liralık alan tipin kayınçosudur.
  • facebook, twitter, instagram, whatsapp durum ve bilumum mecralarda;
    ‘biz dolar düşsün diye
    reis’e oy vermedik,
    vatan düşmesin diye oy verdik.
    gerekirse aç kalırız ama
    vatansız asla!’
    şeklinde paylaşımlar yapan tiptir..
  • bizim paramız dolar değil dolarla ne işimiz var tl kullanıyoruz biz maaşlarımızı tl ile alıyoruz hem dolar iner çıkar döviz bu ama tl hiç inip çıkmaz o hep aynı kalır çünkü recep tayyip erdoğan buna izin vermez ayrıca asgari ücret gayet iyi ve (daha fazla devam edemiyorum) diyordur.
  • chp'nin, ip'nin, mhp'nin, hdp'nin seçimlerde rte'yi desteklediği düzende en son sorgulmansı gereken kişidir. uyanın artık.