• sizin;

"dolar x olunca x olan ekşici" başlıklarınıza bir,
    dünya ekonomisinden gram anlamamanıza iki,
    aktroll olmanıza üç,
    trake solunumu yapmanıza dört,
    benim sizinle muhattap olmama beş.

oldu mu 5 lira? haydi vatanımıza hayırlı olsun!
  • hele bir de
    dolarlaaaan
    maaaş iseee
    bir başkaaa

coşmamak elde mi böyle bir kurlaaa

sevgili akçomarım benim he yavrum yol yaptılaaa.
  • hahahahah aç kalacak tayfa sizin tayfa oğlum.beni zerre etkilemiyor bu dolar kuru fakat ne kadar ezik malum partiye oy vermiş eşim dostum akrabam varsa hepsi şimdiden ağlamaya başladı.

inşallah açlıktan beton kemirdiğiniz günleri de görürüz.
  • coşku felan yok. göte giren şemsiye'ye göre pozisyon alıyoruz hepsi bu.
    bir kac güne kura bagli olarak enflasyon oluştuğunda sizi de göreceğim.

bunu şuna benzetiyorum. altyazılı filmi orjinal dilinde anladik reaksiyon veriyoruz. altyazıyı okuduğunuzda siz de aynı reaksiyonu vereceksiniz zaten
  • aynı zamanda dolar dip yapınca sus pus olan ekşicidir. nedense kendisine bir süredir vatan hayini gözüyle bakılıyor.

edit: işbu entry dolar x olunca y olan ekşici başlıklarına ithafen açılmıştır.
    edit2: bir dahaki başlığı en sevdiğim kalıplardan olan "dolar 6 olunca sevinen ekşicinin asıl amacı" olarak açmayı planlıyorum.
    edit3: aktroll babandır.
    edit4: bir arada şunu açıcam "dolar çıkıp düştükçe birbirine söven ekşiciler"
  • benim. hatta 10 tl olsun ki bu memleketin insanları açlıkla terbiye olsun. su veren itfaiyenin hortumunu si.....yim.
  • kaç olursa olsun beni uzaktan yakından ilgilendirmiyor. çünkü ben hep 50 tl lik alırım ne alırsam alayim !!!
  • dolarım var kardeşim ne yapayım yas mı tutayım para kazandıkça.
  • bir an önce yol yordamina bak surdan:

(bkz: yol tünel ve köprü nasıl kemirilir)
  • aynı zamanda türkiye'de 120 milyar dolar biriktiren milyonerlerle beraber sevinen gruptur.adam yatırım yapmış üzülecek mi?fazla bir birikimi yoksa daha çok fakirleştiğinin farkında ise sorun yoktur .
hesabın var mı? giriş yap