şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok merak ettiğim durum.kayınpeder-damattan başka konuyla alakalı konuşan var mı?
  • çekirdek çitliyor olabilirler.
  • ben şu anda apple brandy içiyorum.
    istersen sana da göndereyim.
    ben maaşımı dolarla aldığım için çokta şeyimde değil.
    bu adamları seçenler düşünsün birazda.
  • ben şu anda apple brandy olsa da içsek diyorum.
  • şu dönemde bırakın da muhalefet olmanın rahatlığını yaşasınlar en güzeli. hard bişeyler olmadan kimse sallamaz zaten haklılar çıkmamakta.
  • bence de muhalefet liderinin merkez bankasını özgür bırakması lazım. yeter bu muhalefetten çektiğimiz.
  • mesela ana muhalefet başkanı olsam, basın toplantısı düzenleyeceğimi söyler herkesi toparlardım. sonra da çıkar derdim ki "arkadaşlar ne söylememi bekliyorsunuz, adamların ustalık dönemini görüyorsunuz, dolar tarihi rekor kırdı, ülkeyi dar boğaza soktular". ne kadar uzun konuşursan esas söylediklerini atlayıp başka şeyleri cımbızla çekiyorlar. konuşma 1 dakika sürsün. bizim diyecek bir şeyimiz kalmadı, çözüm yollarımızı tıkıyorlar, bizlere kulak vermiyorlar, birlikte çalışmamız gerekirken işleri yokuşa sürüyorlar diyip bitirip giderim. sokayım piyasanın anlayışına da, piyasanın zaten amına koyulmuş ne piyasası.
  • onlar düşmüşler imza peşine. kaza bela muhalefet iktidar olsaydı ve bu tablo yaşansaydı.ak parti onları tefe koyup oynatıyordu şuanda.
  • (bkz: al-sat)