• ben ne 94 krizinde ne de 2001 krizinde almadım. 94 krizinde yıllık faizler %125'lere fırlamıştı. yalnız borsa çökerse dalın, sabırlıysanız %150 hatta %250 kazançları yakalayabilirsiniz. şu saçma yani ytd zımbırtısını kim çıkardıysa bir de ondan eklemiş olayım.
  • tlsizlikten alamayanları da kabul eder misiniz?
  • adımı zirveden yazdırdığım veritabanı. ne yaptığımızın neyini anlatayım abi, dolar alacak param yok ki sjfsjfjs. hesabımda 90 lira var. şu ara mecbur kalmadıkça su bile içmiyorum. üç ay öncesine kadar sigara yüzünden günde 10 lira yakıyordum, şimdi tütün taktırdım o masraf da ciddi oranda azaldı. tamamen kurtulmaya çalışacağım. öyle yani. ara sıra markete çıkıyorum, "hah iyi lan makarna, patates, bulgur falan var hala raflarda. fiyatına bakiyim. e tamam 90 lirayla alabilirim bunlardan biraz" diyorum. gönül rahatlığıyla eve geri dönüyorum sonra almadan. mis. karnım acıkınca uyuyorum. saçlarım ahenkle dans ediyor.
  • valla ev aldık, bütün birikmişi buraya gömdük. şimdi bankadaki 2000 lirayla dolar almayı da kendime yakıştıramıyorum; üç-beş kuruşun hesabını yapmak bana ar geliyor...
hesabın var mı? giriş yap