• durum pek parlak değil. müşteriler önlerini göremedikleri için borçlarını ötelemek istiyorlar ama bizim ödeme yaptığımız kuruluşun (iata) öyle bir seçeneği yok. yani biz ödemelerimizi alamasak da seve seve kendi borcumuzu ödemek durumundayız. he bankaların kredi vermeye pek gönüllü olmadıklarını da söylemek isterim. *
  • babamla beraber inşaat şirketimiz var. ruhsatı aldık ama kur belası yüzünden cesaret edip başlayamıyoruz. inşallah herşey bir an önce normale döner ve millet işine gücüne bakar.
  • fmcg devlerinden birinde çalışıyorum. daha demin bir satışçı gelip satışları durdurma kararı alındığını söyledi. her ne kadar trde fabrikalarımız olsa da hammadde kalemlerinin neredeyse hepsi ithal.

sessiz bir bekleyiş var diyebilirim yani. hayırlısı diyelim.
  • bir kobi olarak bildiriyorum günlerdir sadece fiyat listesi güncelliyoruz.borcumuz olmasa bu dönemde mal satmamak en iyisi.

-fabrikalar fiyat vermiyor.

-sevkiyatlar durdu.

-bağlantılar iptal oldu.

-her gün iskontolar geri çekiliyor.
  • pound üzerinden kazandığımız için patronumuz bize acıyıp %20 zam yapmıştır. gerçekten acıyıp yaptığını düşünüyorum.

edit: sektor: ic mimari dekorasyon, ironi degil
  • tekstil toptancisi olarak , merter güngören bitik durumda , mal satmak mi daha iyi satmamak mi karar veremiyorum. çünkü sattigim malın yerine yenisini koyamayacagim
  • 2 çırak işten çıkarılmış. çıraklardan ne istediniz zalımlar?
  • çevremdeki kuş beyinli bir telefon bağımlısı: "vatan bilgisayara yazık laaan..! " dedi.. :d
    arkadaşlar bu adamlar tedarikçi sadece alımı durdururlar ve beklerler hiçbişe olmaz...
    sen kendi derdine yan amk... gelecek ay yiyeyecek peynir bulamayabilirsin.
  • kendini büyük bi şirketin patronu sanan iş verenim sabancı koç triplerine girmiş. sanırsın holdingi batıyor götverenin.
hesabın var mı? giriş yap