• gezici arkadaslara bir seslenis.

biliyorum hukumete cok kizginsiniz, ben de en basta acaip kizgindim mesela. ama resmen ulke elden gidiyor gibi. o yuzden dolarlarimi 4.47'den sattim. vicdanim rahat.

hepinizin dolar aldiginizin farkindayim. ama mesele artik vatan meselesi oldu. o yuzden bize yakisan yeri gelirse dolar satip onurlu yasamaktir.

hadi gelin satin su dolarlari muhalif kardeslerim.

boylece ingiltere'ye tokat gibi birlik ve dirlik mesaji verelim.
  • tanım: dolar satarak nasıl olup da ingiltere'ye ders vereceğimizi anlayamadığım yaşam biçimi
  • ben dolar sattim euro aldim, sayilir mi?
  • bu olayların seninle veya benimle bir alakası yok, cidden doların düşmesini istiyorsak para babasının 3 4 hatta 5 milyon dolarını tl'ye convertlemesi gerekicek bizim çevirmemiz milimden tut nanometre bile kaydırmaz, en azından kendi adıma konuşayım.
  • seslen seslen.
    yıllardır yok saydığın , her türlü küfrü ettiğin gezicilere seslen.
    ancak para işin içinde olursa seslenirsin zaten.
  • toplumda gereken karsiligi bulamamis kampanyadir.
  • donat sat onurlu yaşa olarak okuduğum başlık.
    (bkz: doughnut)
  • en dandik en vasat ülke paralarını değer kazandığı ortamda %20 ye yakın değer kaybeden paramızın bu halde olma nedeni kılıçdaroğlu zaten. ülke itibarını yerle bir eden de kılıçdaroğlu. 20 yıl önce irana kaçak koyun sürüleri yollayacak kadar bol et üretirken müslümanlara zalimlikte israille yarışan sırbistandan et almak zorunda bırkanda kılıçdaroğlu.
    gezicilere nasihat vermek kim senin gibiler kim.
  • birileri dolarlarını... pardon dolarcıklarını bozsa dolar 2 sene önceki seviyesine döner. bizdeki dolar mı homucuk.
hesabın var mı? giriş yap