• bugün nedense yine on kuruş daha artmış.
    kendim için değil (hiç dolarım yok), ülkem için sevindim.
    reis bu yakınlarda açıklamıştı: merkez bankamızda 130 milyar dolarımız varmış. dolar bu hızla artarsa, iki yılda dünyanın en büyük on zengin ülkesi arasına bile girebiliriz, sanki.
    *
    şu an kendimi, vahşi amerika'da kafa derisi avcısı etrafı kızılderililerle çevrili temel gibi hissediyorum.
  • (bkz: akp seçmeni)

seviniyorlar ki hala % 52'ler.
  • dolara yatırım yapmıştır,
    cehepelidir,
    hedepelidir,
    fetöcüdür,
    terörödür,
    falandır filandır.
  • maasini dolar olarak aliyor olabilir, saftir.
  • 1:500 oranla forex oynayan şahsımdır.
  • şahsımdir.
  • köşedeki dolarları sayesinde yaptığı üç kuruş kar nedeniyle sevilen insandır. uzun vadede götüne gireceklerden haberi yoktur bu tiplerin. bravo amk sevinin. zengin oldunuz.
  • maaşını dolar üzerinden alıyorsa, bankada da 100bin doları olsa mesela bu aralar doların her 1 kuruş artışında günde 1000tl kazanıyordur, sevinsindir. 3 kuruş arttığı gün 3000tl! vay vay... peki bu allahın cezasının 1 milyon doları varsa? her 1 kuruş artışta 10bin. vayamq!! oğn biiğn!? rakamla on000 önbin = 1 quruşda (beyni yandı)
  • yatırımcı olarak dusuk kurda dolar alilanin hakkıdır sevinmek.cunku aradaki kur farki ile kazanım yapmak için belki uç beş kuruşunu birikim yapmıştır.günümüz koşullarında zor olsa da orta halli vatandaş için.diger taraftan evet üzücü ekonomik olarak işler iyi gitmiyor dolara bağlı olarak piyasada çoğu ürünün maliyeti yükseliyor.bunda suç kanımca sevinende değil dolara tarihi zirve yaptiranda.
  • tanım dolar birikimi olan insandır
hesabın var mı? giriş yap