şükela:  tümü | bugün
  • 18 haziran'dan beri iki haftadır devam eden ilginç hadise
  • ilginç cidden.
  • sabit kur uygulaması (bkz: yersen)
  • sayısal sonuçları bile çakılı kalmışken şaşırtmayandır
  • umarım kalmaya devam eder çünkü çakıldığı yerden fırlarsa götümüze girebilir
  • bugün benim de fark ettiğim olay. başlığının açıldığını görünce sevindim, en azından uzman bir arkadaşımız sebebini açıklar diye umuyorum..

ilan etmeden sabit kura geçilmiyor diye biliyorum ama yanlış da biliyor olabilirim.
  • ne ile baskılanıyor bilemiyorum ama umarım zincirleri kendisini o seviyede tutmaya devam eder, yoksa vay halimize.
  • altına rağbeti arttırmıştır. haziran başından bu yana altın yaklaşık 10 lira yükselmiştir.

devletlerin ekonomileri ne olursa olsun belirsizdir ve fakat madenler her zaman kazanır..

vitamin takviyesi değildir!
  • kabızlık nedir bilir misiniz? tıkanır kalır ıkınır ıkınırsınız ama çıkaramazsınız, dübür zarar görecek noktaya gelir. sonra bir kurtulursa kara yılan deliğinden boylu boyunca gemi halatı gibi uzanır gider. ve bir daha dikiş tutmaz patlata patlata çıkarırsınız içinizdeki bütün kötülükleri.

ahanda böyle bir şey doların çakılıp kalması. gemi halatını görmek nasip olmasın
  • şuan amerika ve avrupanın korona ile hala doğru bir şekilde mücade edemiyor olması. vaka sayılarının tekrar katlanarak artması.