• alıştık ellam, hangi birini takip edelim hepsi yükseliyor işte
  • tespit gibi tespittir. hatırlıyorum da dolar eskiden 5-10 kuruş artınca daha çok gündem olurdu. şimdi hiç bir olmamış gibi takılıyorlar. haber sitelerinde tek bir haber bile göremiyorsunuz.
  • gördük efendim. ama o bizi görmedi, duymadı, dinlemedi. gugıla her sabah dolar yazmaktan, her güne daha da fakirleşmiş olarak uyanmaktan yoruldum. çünkü evet dolarla maaş almıyorum.
  • dolar sadece gezi parkında yükseldiğinde gündem olabildi... şimdi o dönemin 4 katı oldu hiçbirinin sesi çıkmıyor. ha pardon, çıkıyor "dolarla mı maaş alıyorsunuz" dedilerdi di mi
  • haber kanalları için soruyorsan kanıksamak değil 'korkmak' evet doğru korkuyorlar özgür haber yapmaktan,ekonomi bakanının başarısız olduğunu anlatmaktan çoğu haber kanalı korkuyor
  • bu ülke daha fazlasını kaldıramaz. müdahale etmeyi düşünmüyorlar mı acaba?
  • bakanının takip etmediği doları halkı da takip etmeyen salak bir ülke olduk artık, hiç yadırgamıyorum bu sessizliği artık.
  • yolda yürürken arkadaşına "her şeyin fiyatı uçtu, artık geçinemiyorum" desen direkt dayak yiyebileceğin bir ülke haline geldiğimiz için. biraz zor o dediğin.
  • bu bana çok abartılı geldi. keyif çayından çek bi fırt. o zaman düzeliyor. dünyaya daha başka bir noktadan bakıyorsun
256 entry daha
hesabın var mı? giriş yap