şükela:  tümü | bugün
  • dünkü dalgalanmalardan sonra nedenini anlayamadığım garip durum. ne yükseliyor ne düşüyor 6.414 oldu kıpırdamıyor. virgülden sonraki son rakam bile değişmedi. bilenlerin bilmeyenlere anlatması dileğiyle esen kalın.

edit: gelen mesajlara göre dünya üzerinde hafta sonu borsanın kapandığını bilmeyen son kişi benmişim şu an öğrendim. evet öyleymiş. vurmayın öldüm.

edit 2: özelden bile sövenler var yeter amk tamam. koca borsa hafta sonu kapanır mı lan. kapanıyomuş işte. sanki vergi dairesi amk.

edit 3: teselli mesajları atıp kibarca açıklayan arkadaşlar sizler var olun:)
    üşenmeyip özelden sövenler size de kafam girsin.

edit 4: hafta sonu borsanın kapandığını bu başlıkla öğrenen bir çok kişi olmuş mesajla belirtiyorlar.

bu konuyu araştırmadan ekşide bir başlığa taşımak bir hataydı bunu kabul ediyorum. kızdığı nokta bu olanlara lafım yok.

ama sırf borsanın kapandığını bilmediği için bir insana nasıl böyle ithamlarda bulunuluyor anlamış değilim.
    çomar diye mesaj atan olmuş ne alaka anlayamadım? sadece çomar yazmış.
    birisi demiş ki sen bu yaşa iyi gelmişsin (borsayı bilmememe rağmen bu yaşa gelmişim?) çok ilginç gerçekten.
    bir tanesi gereksiz üniversiteler açıldığı için böyle olduğumu belirtmiş. müthiş tespit.
    bir tanesi çoluk çocuk demiş.
    başka bir tanesi ıq'dan bahsetmiş. burada ıq'yu konu etmen bile senin seviyeni açık ediyor zaten.

tüm bunların sebebi ise borsanın hafta sonu kapandığını bilmeyişim. çok tuhaf değil mi?
    garip bir haldesiniz ne diyeyim.

aklıma tek birşey geliyor; hayvani içgüdülerinizle sürü psikolojisiyle başvurduğunuz linç kültürü. korkunç bir şey. benim için değil tabiki, bu sürüye katılanlar için.

imla.
  • cumartesi olduğu için olabilir mi?
  • hafta sonu piyasanın kapalı olduğunu bilmeyen yazar hezeyanı.

edit: imla
  • dış mihraklar tatilde olduğundandır.
  • bana fikirlerinden bahsetme
  • dayı dur bi iki gün dinlenelim sonra yine domalırız.
  • merak etme dayı pazartesi günü 7 liradan başlayacak.
  • çoluk çocuğu yazar yaparsan gelir tespitini de sıçar buraya.
  • bist bir su içip, yanık kremi almaya kadar gitti.