şükela:  tümü | bugün
  • en kısa sürede damadını ekonomi bakanlığından alarak yerine kamuoyunun güvenebileceği bir ekonomist atamalı. abd ile restleşmeye son vererek geri adım atmalı.
    cumhuriyetin ilk yıllarında yapılan izmir iktisat kongresi emsal alınarak benzeri bir organizasyon düzenlenerek üretim ekonomisine geçileceği ilan edilmeli. bunların ivedilikle gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyorum, ekonomi yokuş aşağı kaydı gidiyor biri artık frene basmalı.
    yazarların önerileri nelerdir?
  • damat istifa etmeli, tuketim degil ureten ekonomiye gecilmeli. turkiye'nin bir seyler uretip disari ihrac ermetmesi lazim, hukukun ustunlugu vesaire vesaire.
  • damat istifa etmeli, tuketim degil ureten ekonomiye gecilmeli. turkiye'nin bir seyler uretip disari ihrac etmesi lazim, hukukun ustunlugu vesaire vesaire.
  • adam geleli 3 gün oldu istifa etmeli diyor embesil. işiniz gücünüz kin, nefret, pislik.

konuya gelirsek, özellikle başkanın çok doları vardır, kendisi taşın altına elini sokmalıdır. senin memleketin bu madem bozdur diyorsun asıl sizlerde balya.
  • hiçbir şey yapmamalıdır şeklinde cevap verilmesi gereken soru.

battı balık yan gider.
  • bir müslümanın en etkili silahını kullanmalı. beddua etmelidir.
  • yargıyı gerçek anlamda bağımsız yapsın. ordu’dan elini çeksin. yapısal reformlara ağırlık versin. batıyla kavgalı olmasın. ohal düzenine son versin he bide şakkadanak 10 milyar falan satmasın dolar 3 lira
  • dolar erdoğan'ın umrunda değil. seçmenlerinin de öyle. öncelikle dolar hem erdoğan'ın hem de seçmenlerinin umrunda olmalı. gerisi gelecektir zaten.