şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ancak 25 iq sahiplerinin inanacağı yalandır. "anlatın adamlara küçümsemeyin" diyenler merak etmesin bizim 1000 kanıtımız tayyip'in 1 lafından daha değersiz onlar için. aklı olana zaten anlatma gereği yoktur.
 • türbanlı bacımızın üstüne işeyen yarıçıplak deri giysili o pezevenkler şimdi ne hissediyor acaba? ismet berkan bey'in görüntüleri izlerken ki bozulan psikolojisi ne olacak. sırf zarar bu cehape
 • (bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)

  hırsız kim biliyorsunuz.
 • evet doğru ama nasıl doğru şöyle doğru.
  dur anlatayım;
  gezi olaylarında rte'nin uzlaşmacı olmak yerine sert bir şekilde tepki göstermesi.
  kıçı kırık bir topçu kışlası yapmak için toplumun bir çok kesiminden bir sürü insanı karşısına alması olayları körükledi.hatırlarsanız olaylar haftlarca sürdü toplumun yüzde elli yüzde elli bölündüğüne dair hükümet tarafından da çeşitli sinyaller verildi.
  erdoğan: 'türkiye'nin yüzde 50'sini zor tutuyoruz'
  öyle ki o dönemde baya hararetli olan ortadoğu (arap baharı),zaten herhangi bir şekilde katma değer üretmekte diğer dünya devleri ile rekabet edememekte olan ve bu sebepten ötürü sıcak paraya bir hayli bağımlı olan türkiye ekonomisinden yabancıların para çekmesine neden oldu. ve o günden sonra ortaya çıkan fetö olayları işi, askeri darbe teşşebüsü yabancı sermayedarları bir hayli korkuttu.askerin bu hamlesinden korkan hükümet khk üstüne khk çıkardı ki fetöyü tasfiye etsin ama kurunun yanında yaşı da yaktı muhakkak ki.medyanın büyük miktarda tekelleşmesi,hukukun taraflı bir takım kararlar alması ve son olarak tcmb'nın bağımsız olmadığının anlaşılması doları körükleyen etkenlerin başında gelmeye başladı.geziyle başlayan süreç böyle oluştu yani anlayacağınız.